Alderwood Residence

Jalan Lombong, 55200, Kuala Lumpur

Residensi Servis
Lihat peta
Residensi Servis

Maklumat hartanah

buildings-o

Residensi Servis

calendar-time-o

Pegangan Pajakan

calendar-check-o

Siap pada 2029

hashtag-o

186 jumlah unit

lift-o

31 tingkat

Senarai Rumah

Harga bermula

RM 676,000

Sewa bulanan bermula

-


Fasiliti & kemudahan projek

bbq-o

BBQ

gym-o

Gim

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

parking-o

Parkir


Maklumat bangunan

Bangunan# Tingkat# Unit
Building @ Alderwood Residence31186






Soalan Lazim mengenai Alderwood Residence

Berdasarkan data kami, Alderwood Residence merupakan sebuah residensi servis pegangan pajakan terletak di Cheras, Kuala Lumpur.
Berdasarkan senarai tersedia, Alderwood Residence bermula RM 676,000 untuk dijual.
Unit di Alderwood Residence dengan 3 bilik tidur dan 3 bilik air.
Alderwood Residence di Cheras adalah sebuah pembangunan residensi servis oleh ARMANI DEVELOPMENT SDN. BHD..
Alderwood Residence mempunyai sejumlah 186 unit.
Senarai Rumah

Harga bermula

RM 676,000

Sewa bulanan bermula

-
Senarai Rumah