Lawati Pameran Hartanah
Lawatan Maya 360 (i360)
Lawati Pameran Hartanah
Lawatan Maya 360 (i360)
E TREND REALTY SDN. BHD.
E(1)1752
1-3A MENARA PERNIAGAAN MANJALARA DUA NO.101, JALAN MENJALARA IDAMAN 3 52200 BANDAR SRI MANJALARA KUALA LUMPUR, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur
Hartanah
39 hartanah oleh Louis Chai
Untuk Dijual
12
Untuk Disewa
27
Hartanah oleh Louis Chai
Untuk dijual (12)
Untuk disewa (27)
Harga min: semua
Harga max: semua
Lihat
9
daripada 12 hartanah untuk dijual
Tapisan
Susun:
Tetap
Dijual RM 278,000
Batu Caves SBC ( Freehold + 1st Floor Office ), Batu Caves, Batu Caves
Batu Caves, Selangor
Keluasan binaan:
1,600 kps
| Bare
1
Dijual RM 520,000
Subang Bestari 2 Storey House ( ROI 7.7% + 22 x 60 Ft ), Subang Bestari, Shah Alam, Subang Bestari, Shah Alam
Shah Alam, Selangor
Keluasan binaan:
2,640 kps
| Unfurnished
4+4
3
Dijual RM 560,000
Subang Bestari 2 Storey House ( ROI 10% + 22 x 70 Ft ), Subang Bestari, Shah Alam, Subang Bestari, Shah Alam
Shah Alam, Selangor
Keluasan binaan:
3,080 kps
| Unfurnished
4+7
5
Dijual RM 2,500,000
Taman Wahyu @ 1.5 Storey Factory ( Limited Lot + 30 x 120 ft ), Taman Wahyu, Batu Caves, Taman Wahyu, Batu Caves
Batu Caves, Kuala Lumpur
Keluasan binaan:
3,600 kps
| Bare
1
Dijual RM 3,600,000
Taman Subang Perdana ( Corner Endlot + ROI 4.5% ), Taman Subang Perdana, Sungai Buloh, Taman Subang Perdana, Sungai Buloh
Sungai Buloh, Selangor
Keluasan binaan:
3,040 kps
| Bare
2
Dijual RM 1,800,000
Taman Tun Hussein Onn Cheras ( Freehold + Market ROI 5% + 3 Storey Shop ), Bandar Tun Hussein Onn, Cheras, Bandar Tun Hussein Onn, Cheras
Cheras, Selangor
Keluasan binaan:
1,500 kps
| Bare
4
Dijual RM 3,200,000
Bandar Sri Damansara 3 Storey Shop ( Freehold + Limited Unit ), Bandar Sri Damansara, Bandar Sri Damansara
Bandar Sri Damansara, Selangor
Keluasan binaan:
5,280 kps
| Bare
2
Dijual RM 2,250,000
Jalan Kuching @ Taman Sejahtera ( ROI 5.4% / 3 Storey Shop / Limited Unit ), Taman Sejahtera, Jalan Kuching, Taman Sejahtera, Jalan Kuching
Jalan Kuching, Kuala Lumpur
Keluasan binaan:
1,600 kps
| Partially Fitted
4
Dijual RM 2,480,000
Kepong, Kepong
Kepong, Kuala Lumpur
Keluasan binaan:
4,500 kps
| Bare
2
Lihat lebih hartanah
lead-capture-module.contact.undefined.label.message
Butiran anda
lead-capture-module.contact.undefined.label.terms
Hantar ke listing.ppp.leadModule.role.undefined
lead-capture-module.contact.undefined.label.terms