Bandar Tasik Senangin, Lenggeng
Seksyen 17, Bandar Tasik Senangin, Lenggeng, Negeri Sembilan
RM 399,800
3
Beds
2
Baths
4,004
sqft (land)
RM 99.85
psf (land)
Photos
Map View
About Bandar Tasik Senangin
Tasik Senangin Bungalow House For Sale
๐๐๐๐๐ ๐๐๐๐๐๐ ๐๐๐๐๐๐ โ ๐๐๐๐๐ ๐๐๐๐๐๐๐๐, ๐๐๐๐๐๐๐ ๐๐๐๐๐, ๐๐๐๐๐๐๐ ๐๐
๐๐๐ง๐ ๐ ๐๐ง๐ | ๐ ๐๐๐๐๐๐๐ ๐๐ฎ๐ฆ๐ข ๐๐จ๐ญ | ๐๐๐ฐ๐๐ฌ๐๐ง ๐๐๐ญ๐๐ง๐
#nocoa #coa_Fadzli Taifor #concierge
Rumah banglo mampu milik + kawasan dah hidup โ rare find!
KENAPA KENA BELI?
Below market hampir RM100K
Tanah besar โ future extend / renovate
Kawasan dah matang (bukan projek baru kosong)
Sesuai duduk sendiri / investment / homestay
Privacy banglo + harga mampu milik
๐๐ฌ๐ค๐ข๐ง๐ ๐๐ซ๐ข๐๐: ๐๐399,800
Market Value: RM570,000
๐M170๐ ๐๐๐๐๐ ๐๐๐๐๐๐ ๐๐๐๐๐!
PROPERTY DETAILS
Single Storey Banglo
FREEHOLD (Bumi Lot)
Land Size: 4,004 sqft
Built-up: ยฑ850 sqft
3 Bilik Tidur | 2 Bilik Air
Kiri & depan dah ada jiran (bukan kawasan sunyi)
Kawasan perumahan matang & tenang
AMENITIES (Anggaran Jarak)
Sekolah
SK Lenggeng โ ยฑ5 km (~8 min)
SMK Lenggeng โ ยฑ6 km (~10 min)
Sekolah sekitar Mantin โ ยฑ10โ12 km (~15 min)
Hospital / Klinik
Klinik Kesihatan Lenggeng โ ยฑ5 km (~8 min)
Hospital Tuanku Jaafar Seremban โ ยฑ25 km (~25โ30 min)
Groceries / Mart
99 Speedmart Lenggeng โ ยฑ5 km (~8 min)
Lotusโs Mantin (Tesco) โ ยฑ10 km (~12โ15 min)
Eco Shop / kedai runcit sekitar โ <10 min
ACCESSIBILITY & CONNECTIVITY
Ke Pekan Lenggeng โ ยฑ5 km (~8 min)
Ke Mantin Town โ ยฑ10 km (~12โ15 min)
Ke Seremban Town โ ยฑ25 km (~25 min)
Ke Kajang / Bangi โ ยฑ30โ35 min
Highway Access
LEKAS Highway (Exit Mantin / Pajam) โ ยฑ10โ15 min
PLUS Highway (Nilai / Pajam) โ ยฑ20 min
Interested please contact: