Taman Dato Hormat, Taman Dato' Hormat, Telok Panglima Garang

Taman Dato' Hormat, Telok Panglima Garang, Selangor

Negotiable

RM 490,000

4

Beds

2

Baths

1,440

sqft (land)

RM 340.28

psf (land)

photo

Photos

map

Map View

Property details

check-small-f
2-storey Terraced House for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Completed in 2019
check-small-f
Freehold tenure
check-small-f
Listed on 11 May 2026
check-small-f
Listing ID - 501109838

About Taman Dato Hormat

2-Level Terrace Home Taman Dato Hormat Telok Panglima Garang

Double Storey Jalan Pandan 10A Taman Dato Hormat, Telok Panglima Garang

ASKING PRICE : RM490,000

PROPERTY DETAILS:
- Double Storey Terrace (Intermediate)
- Freehold (non Bumi Lot)
- Land Area : 20' x 72'
- Built Up: 1,800 sq.ft
- 4 Bedrooms, 2 Bathrooms
- Ceiling plaster & Down light
- Fully Tiles Carporch & Awning
- 3 Units Aircond (Living Area & Masterbedroom)

Rumah dah cantik & ready to move in
Ruang luas – sesuai untuk keluarga sederhana/besar
Renovation basic dah siap (jimat kos & masa)
Carporch luas & kemas

SIAPA YANG SESUAI BELI?
Keluarga yang cari rumah selesa & siap duduk
First/second home buyer nak upgrade ke rumah lebih besar
Pasangan bekerja area Klang / Banting / Shah Alam
Pelabur – sesuai untuk sewaan keluarga
Susun atur selesa untuk duduk lama
Sesuai untuk own stay atau sewa

KELEBIHAN KAWASAN
Kawasan matang & lengkap dengan kemudahan