Jalan Ping Pong 13, Seksyen 13 Shah Alam, Shah Alam

Shah Alam, Selangor

RM 600,000

4

Beds

3

Baths

1,920

sqft (land)

RM 312.50

psf (land)

photo

Photos

map

Map View

Property details

check-small-f
2-storey Terraced House for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Listed on 11 May 2026
check-small-f
Listing ID - 501302888
check-small-f
1,990 sqft floor area

About Jalan Ping Pong 13, Seksyen 13 Shah Alam

End Lot 2-Storey Terrace Jalan Ping Pong 13, Seksyen 13 Shah Alam

2 Storey Terrace End Lot
Jalan Ping Pong 13, Seksyen 13, Shah Alam

Asking Price : RM600,000

Property Details:
Leasehold
Bumi Lot
Land size : 24 x 80
Built up : 1990 sqft
4 bilik 3 bilik air
Partially furnished
Extended kitchen
Family hall atas telah diubah menjadi bilik kecil
Yard tambahan 10 kaki
Gated dengan keselamatan 24 jam

MSU
LRT 3
Shoplots

Easy Access:
KESAS
Federal Highway
LKSA
NKVE

Anggaran Bulanan Loan (35 tahun)
Sekitar RM2,500 – RM2,800/bulan
(bergantung interest rate & kelayakan bank)

Anggaran Gaji Layak
Single : sekitar RM6,500+
Joint income suami isteri : sekitar RM8,500+

Sesuai untuk:
Family besar yang perlukan banyak bilik
Yang nak tinggal dekat bandar Shah Alam
Pelaburan jangka panjang kawasan matang & permintaan tinggi

End lot + extended kitchen + lokasi Seksyen 13 memang sukar dicari pada harga seperti ini

Berminat untuk viewing atau semak kelayakan loan terlebih dahulu?
Boleh terus hubungi saya
Estimated mortgage
Mortgage breakdown
Est. monthly repayment
RM 0 / mo
0%
0%