Residensi Seremban Sentral, Bukit Rasah, Seremban
Jalan Rasah, Bukit Rasah, Seremban, Negeri Sembilan
RM 280,000
3+1
Beds
2
Baths
1,237
sqft
RM 226
psf
Photos
Map View
About Residensi Seremban Sentral
Corner Unit, Spacious, Facing City View, Near to School, Mall & Mosque
PRIMA SEREMBAN | FREE KITCHEN CABINET | AIRCOND | ZERO DEPO | Full Loan
Miliki Rumah Freehold, Baru Siap di Tengah Bandar SEREMBAN
Harga bermula dari RM208k
CORNER UNIT & SPACIOUS : STARTING PRICE RM 280K ONLY !!
BOOK NOW, LIMITED UNITS & LIMITED OFFER !!!
Dah dapat CCC
Percuma Kos Guaman SPA
Free Aircond & Kabinet Dapur
Freehold
Built up dari 839 - 1,237 kps
2 & 3 Bilik Tidur
1-2 Parking
Gated & guarded
View cantik ( City View atau Green View )
Lokasi strategik di tengah bandar Seremban
Dekat dengan stesen KTM Seremban & Hospital
BOOK A VIEWING APPOINTMENT TODAY :-
AIN | PEA4209
www.h*****
+6*****
Buy | Sell | Rent
Miliki Rumah Freehold, Baru Siap di Tengah Bandar SEREMBAN
Harga bermula dari RM208k
CORNER UNIT & SPACIOUS : STARTING PRICE RM 280K ONLY !!
BOOK NOW, LIMITED UNITS & LIMITED OFFER !!!
Dah dapat CCC
Percuma Kos Guaman SPA
Free Aircond & Kabinet Dapur
Freehold
Built up dari 839 - 1,237 kps
2 & 3 Bilik Tidur
1-2 Parking
Gated & guarded
View cantik ( City View atau Green View )
Lokasi strategik di tengah bandar Seremban
Dekat dengan stesen KTM Seremban & Hospital
BOOK A VIEWING APPOINTMENT TODAY :-
AIN | PEA4209
www.h*****
+6*****
Est. monthly repayment
RM 0 / mo
RM 0 Principal