Ainsdale Ainsdale 5mins Garden Home Semi-D 800k, Bandar Ainsdale, Seremban
Bandar Sri Sendayan, Ainsdale, Seremban 2, seremban, Bandar Ainsdale, Seremban, Negeri Sembilan
RM 780,000
4+1
Beds
4
Baths
1,900
sqft (land)
RM 410.53
psf (land)
Photos
Map View
About Ainsdale Ainsdale 5mins Garden Home Semi-D 800k
Bayaran bulanan 3400 untuk rumah taman semi d
Keanggotaan clubhouse percuma
4 bilik tidur & 4 bilik mandi + 1 bilik simpanan
Bersekuriti & terjaga
Pajakan percuma, hak milik individu
Mot percuma
Yuran setem percuma
Yuran guaman percuma
Pinjaman penuh
Akses mudah ke KL, SEL dan Seremban, Seremban 2
lokasi strategik
persekitaran yang menyenangkan
bersebelahan tasik
10 minit ke AEON Seremban 2
4 bilik tidur & 4 bilik mandi + 1 bilik simpanan
Bersekuriti & terjaga
Pajakan percuma, hak milik individu
Mot percuma
Yuran setem percuma
Yuran guaman percuma
Pinjaman penuh
Akses mudah ke KL, SEL dan Seremban, Seremban 2
lokasi strategik
persekitaran yang menyenangkan
bersebelahan tasik
10 minit ke AEON Seremban 2
Amenities
Balcony
Covered car parking
Ev car parking
Greenery
Common facilities
24 hours security
Basketball court
Business centre
Clubhouse
Estimated mortgage
Mortgage breakdown
Est. monthly repayment
RM 0 / mo
RM 0 Principal
RM 0 Interest
Upfront costs
Total downpayment
RM 0
Downpayment
RM 0 Loan amount at 0% Loan-to-value
FAQs
The selling price is RM 780,000.
Bandar Sri Sendayan, Ainsdale, Seremban 2, seremban, Bandar Ainsdale, Seremban, Negeri Sembilan.
This floor size of this unit is 2,500 sqft.
Freehold.
Our LoanCare service can help you increase your chances of home loan approval.