Kota Warisan Sepang, Sepang

Sepang, Selangor

RM 589,000

4

Beds

4

Baths

1,460

sqft (land)

RM 403.42

psf (land)

photo

Photos

map

Map View

Property details

check-small-f
2-storey Terraced House for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Completed in 2018
check-small-f
Freehold tenure
check-small-f
Listed on 23 May 2026
check-small-f
Listing ID - 501395480

About Kota Warisan Sepang

2sty completed house at Sepang Kota Warisan, 20x73,4r4b,cash back 30k

New Project at Kota warisan Sepang
Type: 2-Storey Terrace (Intermediate)
Open Market property, everyone can buy
3 minute to KIP Mall Kota warisan
Harga dari 589k sahaja

Property Details:
- 4 Bedrooms, 4 Bathrooms
- Land size: 20' x 73' (1,460) sqft
- Built-up: 20' x 43 , (1,860) sqft
- Belakang tanah ada 5ft(Kaki)
- Harga dari 589k sahaja
- Ada lagi cash back up to 30K
- Free All legal fees termasuk MOT

KEBAIKKAN PROJECT INI :
1. Open Title
2, Harga mampu milik
3. Mutu pembinaan rumah yang baik
4. Reka Bentuk yang moden dan pelan lantai yang praktikal
5. Berdekatan dengan KLIA & KLIA2
6. Dikelilingi infrastruktur jalan yang lengkap
7. Berdekatan dengan Pusat Komersial seperti Kota Warisan
Township, Bandar Dengkil dan sebagainya
8. Akses mudah ke Taman

Amenities:
- KIPMall Kota Warisan, Mitsui Outlet Park KLIA
- Xiamen University Malaysia
- SK Sungai Melut, SK Kota Warisan
- Sepang Land Office, Stadium Bandar Baru Salak Tinggi
- Institut Memandu Persona Presint Sdn Bhd
- Pusat Pemulihan Penagihan Narkotik PUSPEN Sepang
- Petrol Station, Bank, Surau, Hotel
- ERL Salak Tinggi

❖ Pusat Membeli-belah / Pasaraya Besar: