Freehold Non Bumi Teratak Banglo dan Tanah Lot, Semanggol

Freehold Non Bumi Teratak Banglo dan Tanah Lot, Semanggol, Perak

RM 650,000

27,060

sqft

RM 24

check-small-f
Listed on 11 May 2026
check-small-f
Listing ID - 106295407
check-small-f
27,060 sqft land area
check-small-f
RM 24.02 psf (land)

About this property

Freehold Non Bumi Teratak Banglo dan Tanah Lot Gunong Semanggol Perak

Teratak Banglo dan Tanah lot di Gunong Semanggol, Perak, Daerah Kerian

> Ruang Halaman yang amat luas untuk di diami
> Reka bentuk kontemporari
> Dua bahagian kolam ikan
> Berhadapan dengan jalan Rizab
> Berdekatan dengan Tol Bukit Merah / UTARA dan SELATAN

STATUS PERTANIAN
GERAN INDIVIDU
FREE HOLD
NON BUMI LOT
0.6212 EKAR
27,059.47 SQFT

KEMUDAHAN
Bukit Merah Laketown 6.1km
Klinik Kesihatan Gunong Semanggol 3.8 km
Atm Semanggol 23 km
Balai Polis Semanggol 4.3 km
Sekolah Kebangsaan Gunong Semanggol 4.1 km
Pasar Raya Semanggol 3.3 km

HARGA JU4L4N
RM 650,000

EN. SYAHAR
0*****
Estimated mortgage
Mortgage breakdown
Est. monthly repayment
RM 0 / mo
0%
0%
RM 0 Principal
RM 0 Interest
Upfront costs
Total downpayment
RM 0
0%
0%
Downpayment
RM 0 Loan amount at 0% Loan-to-value

RM
RM
%
Yrs
By continuing, you agree to the Terms & Privacy Policy

IQI Realty Sdn. Bhd.

FAQs
The selling price for this Residential Land is RM 650,000.
Freehold Non Bumi Teratak Banglo dan Tanah Lot, Semanggol, Perak.
27,060 sqft.
Freehold.
Our LoanCare service can help you increase your chances of home loan approval.
By continuing, you agree to the Terms & Privacy Policy

IQI Realty Sdn. Bhd.