Tebing Tembah, Paka, Kampung Tebing Tembah, Kuala Paka
Kampung Tebing Tembah, Kuala Paka, Terengganu
RM 343,400
4
Beds
2
Baths
2,712
sqft (land)
RM 127
psf (land)
Photos
Map View
About Tebing Tembah, Paka
Semi D Kg Tebing Tembah, Paka
Rumah Semi D di Kg Tebing Tembah Paka DUNGUN
PERCUMA KOS GUAMAN BAGI RUMAH PERTAMA
Maklumat :
- Pajakan
- Open title
- Luas tanah: 252 mps - 472mps
- Luas rumah: 1350 sqft
- 4 bilik tidur dan 2 bilik air
Kemudahan :
- berdekatan SK Tebing Tembah
- berdekatan masjid Kg Tebing Tembah
- 10km to kilang petronas penapisan paka
- 11km bandar paka
- 12km bandar kerteh
HARGA: RM343,400
BOOKING RM100
www.h*****
PERCUMA KOS GUAMAN BAGI RUMAH PERTAMA
Maklumat :
- Pajakan
- Open title
- Luas tanah: 252 mps - 472mps
- Luas rumah: 1350 sqft
- 4 bilik tidur dan 2 bilik air
Kemudahan :
- berdekatan SK Tebing Tembah
- berdekatan masjid Kg Tebing Tembah
- 10km to kilang petronas penapisan paka
- 11km bandar paka
- 12km bandar kerteh
HARGA: RM343,400
BOOKING RM100
www.h*****
Estimated mortgage
Mortgage breakdown
Est. monthly repayment
RM 0 / mo
RM 0 Principal
RM 0 Interest
Upfront costs
Total downpayment
RM 0
Downpayment
RM 0 Loan amount at 0% Loan-to-value
FAQs
The selling price is RM 343,400.
Kampung Tebing Tembah, Kuala Paka, Terengganu.
This floor size of this unit is 1,350 sqft.
Leasehold.
Our LoanCare service can help you increase your chances of home loan approval.