Taman Bukit Kuang Indah, Kemaman
Kemaman, Terengganu
RM 510,000
4
Beds
2
Baths
5,586
sqft (land)
RM 91
psf (land)
Photos
Map View
About Taman Bukit Kuang Indah
Fully furnished - Banglo Taman Bukit Kuang Indah
FULLY FURNISHED
Banglo Taman Bukit Kuang Indah Kemaman Terengganu
BUTIRAN
- Freehold
- Malay Rezab
- luas tanah : 519mps / 5586kps
- Luas binaan : 148.64m² / 1600sqft
- 4 bilik tidur | 3 bilik air
- Family area / living / Dining
- Dry Kitchen & Wet Kitchen
FREE GIFT
- 1 unit aircond ruang tamu
- Rak tv [Kayu Jati]
- Coffee table [Kayu Jati]
- Set meja makan [Kayu Jati]
- 4 unit katil (2 unit Kayu Jati)
- 3 unit almari (2 unit Kayu Jati)
- 1 unit almari solek
- 2 unit Side drawer [Kayu Jati]
- 4 unit Arm chair [Kayu Jati]
- 1 unit TV
- 1 unit peti sejuk
- 1 set sofa
- siap Grill / langsir
- 1 unit washing machine
- 1 unit kitchen hood + hob
KEMUDAHAN
- Tadika Little Caliph
- SK Bukit Kuang
- SMK Bukit Kuang
- Masjid Bukit Kuang
- 6km to Bandar Chukai
HARGA RM510,000
CALL/WHATSAPP
Najmi Che Seman (REN 59388)
0*****
www.w*****
www.h*****
Banglo Taman Bukit Kuang Indah Kemaman Terengganu
BUTIRAN
- Freehold
- Malay Rezab
- luas tanah : 519mps / 5586kps
- Luas binaan : 148.64m² / 1600sqft
- 4 bilik tidur | 3 bilik air
- Family area / living / Dining
- Dry Kitchen & Wet Kitchen
FREE GIFT
- 1 unit aircond ruang tamu
- Rak tv [Kayu Jati]
- Coffee table [Kayu Jati]
- Set meja makan [Kayu Jati]
- 4 unit katil (2 unit Kayu Jati)
- 3 unit almari (2 unit Kayu Jati)
- 1 unit almari solek
- 2 unit Side drawer [Kayu Jati]
- 4 unit Arm chair [Kayu Jati]
- 1 unit TV
- 1 unit peti sejuk
- 1 set sofa