Bandar Darulaman, Jitra
Jitra, Kedah
Negotiable
RM 600,000
3
Beds
2
Baths
5,306
sqft (land)
RM 113.08
psf (land)
Photos
Map View
About Bandar Darulaman
Banglo Eksklusif di Darulaman Golf Country Resort Jitra Untuk Dijual
Banglo Eksklusif di Darulaman Golf & Country Resort, Jitra – Untuk Dijual!
Nikmati gaya hidup tenang, privasi maksimum dan suasana kehijauan di kawasan golf resort yang eksklusif
Butiran Hartanah:
• Jenis: Banglo
• 3 Bilik Tidur | 2 Bilik Air
• Keluasan: 493 m² / 5,306 sqft
• Pegangan: Freehold
• Status: Non-Bumi Lot
• Condition: Original unit (tiada renovasi – sesuai untuk dekorasi ikut citarasa sendiri)
Harga: RM600,000 sahaja!
Lokasi premium dengan persekitaran tenang & akses mudah
Butiran Hartanah:
• Jenis: Banglo
• 3 Bilik Tidur | 2 Bilik Air
• Keluasan: 493 m² / 5,306 sqft
• Pegangan: Freehold
• Status: Non-Bumi Lot
Harga: RM600,000 sahaja!
Lokasi premium dengan persekitaran tenang & akses mudah
Est. monthly repayment
RM 0 / mo
RM 0 Principal
RM 0 Interest
Upfront costs
Total downpayment
RM 0
Downpayment
RM 0 Loan amount at 0% Loan-to-value
FAQs
The selling price is RM 600,000.
Jitra, Kedah.
This floor size of this unit is 2,600 sqft.
Freehold.
Our LoanCare service can help you increase your chances of home loan approval.