Single Storey Jasin Below RM 300k, Jasin

Jasin, Melaka

RM 284,310

3

Beds

2

Baths

1,430

sqft (land)

RM 198.82

psf (land)

photo

Photos

map

Map View

Property details

check-small-f
1-storey Terraced House for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Malay reserved land
check-small-f
Listed on 20 May 2026
check-small-f
Listing ID - 501370491
check-small-f
1,430 sqft floor area

About Single Storey Jasin Below RM 300k

Rumah Setingkat Teres below rm3xxk! MCL

Kawasan matang dan sangat tenang! Rumah teres setingkat dengan reka bentuk luas (lebar 22 kaki) di Taman Jasin Permai. Sangat sesuai untuk diduduki sendiri atau dijadikan pelaburan jangka masa panjang.

Spesifikasi Rumah:

Lokasi: Jasin Permai, Melaka

Jenis: Teres Setingkat (Saiz: 22' x 65')

Bilik: 3 Bilik Tidur + 2 Bilik Air

Status: Freehold MCL (Pegangan Bebas)

Kemudahan Strategik Terdekat (Bawah 3KM):

Pusat Bandar & Membeli-belah: Hanya memandu sekejap ke Mydin Jasin, Jasin Bestari, pelbagai kedai runcit, kedai makan, dan bank.

Pendidikan & Kesihatan: Berdekatan dengan SK Jasin, SMK Iskandar Shah, Hospital Jasin, dan Klinik Kesihatan Jasin.

Akses Mudah: Laluan terus dan pantas ke Plaza Tol Jasin (Lebuhraya PLUS) dan pusat pentadbiran Jasin.

Pakej Jualan Istimewa (Jimat Kos Permulaan):

FREE All Legal Fees! (Yuran guaman untuk Perjanjian Jual Beli (SPA) dan Pinjaman ditanggung sepenuhnya).

Sesuai untuk permohonan Full Loan bagi yang layak atau skim pinjaman kerajaan LPPSA.

Hubungi saya sekarang untuk semakan kelayakan pinjaman secara percuma atau temu janji melihat rumah:

Steve
0*****
Estimated mortgage
Mortgage breakdown