Apartment Kedai medan bukit indah, Bukit Indah, Ampang

medan bukit indah, Bukit Indah, Ampang, Selangor

Negotiable

RM 200,000

680

sqft

RM 294

check-small-f
Listed on 15 May 2026
check-small-f
Listing ID - 501341152
check-small-f
680 sqft land area
check-small-f
RM 294.12 psf (land)

About Apartment Kedai medan bukit indah

Kedai Shop di kawasan strategik berdekatan pusat perniagaan maju

Medan Bukit Indah shop apartment
Menghadap food court Bukit Indah, sangat sesuai untuk pelaburan jangka panjang.

Tingkat 2
Pegangan leasehold bumilot
3 bilik
1 bilik mandi

RM200K Nego

Yuran tempahan boleh dipulangkan jika pinjaman tidak diluluskan.
Percuma konsultasi pinjaman & pengajuan pinjaman.

Untuk sesi melihat, sila whatsapp atau hubungi saya di :-

01.9.246.7.129

Ridhwan Razak
REN27993
Estimated mortgage
Mortgage breakdown
Est. monthly repayment
RM 0 / mo
0%
0%
RM 0 Principal
RM 0 Interest
Upfront costs
Total downpayment
RM 0
0%
0%
Downpayment
RM 0 Loan amount at 0% Loan-to-value

RM
RM
%
Yrs

HOMEFIELD REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 1339/2 ]

FAQs
The selling price is RM 200,000.
medan bukit indah, Bukit Indah, Ampang, Selangor.
Leasehold.
Our LoanCare service can help you increase your chances of home loan approval.

HOMEFIELD REAL ESTATE SDN BHD [ E (1) 1339/2 ]