20 Trees West, Taman Melawati, Ampang
sunway montana, riverview kemensah, 16 quartz, sunway rydgeway, taman melawati, nadayu melawati, emery kemensah, tropika kemensah, kemensah heights, ampang, tijani ukay, the valley ttdi, villa sri ukay, ukay perdana, sierra hijauan, sering ukay, Ampang, Selangor
Negotiable
RM 3,500,000
5+1
Beds
7
Baths
5,112
sqft (land)
RM 684.66
psf (land)
Photos
Map View
About 20 Trees West, Taman Melawati
3sty Bungalow, Good Deal, Renovated unit, Good Location
3 storey Bungalow 20 trees west for SALE
~ Renovated Unit
~ privated Swimming Pool
~ freehold
~ land 5112 sqf
~ built 6425 sqf
~ 5+1 bedroom 7 bathroom
~ Gate and guarded
AMENITIES
* KLCC
* International School of Kuala Lumpur (ISKL)
* primary and secondary school,
* private college, TAR College.
* National Zoo.
* Melawati Urban Square, KLSC II (Wangsa Maju), Jaya Jusco, Giant, Carrefour and Ampang Point
* private Ampang Puteri Specialist Hospital and Gleneagles Hospital.
Accessibility :
* MRR2, AKLEH, DUKE Highway
Welcome to Call or Whatsapp : Calvin Tan 019987*9396
************************************************************
**20 Trees West|Banglo 3 Tingkat untuk DIJUAL**
~ Fully Renovated, furnished
~ Kolam renang peribadi (Private Swimming Pool)
~ Pegangan kekal (Freehold)
~ Keluasan tanah: 5.115 kaki persegi
~ Keluasan binaan: 6,425 kaki persegi
~ 5+1 bilik tidur | 7 bilik air
~ Komuniti berpagar & berpengawal (Gated & Guarded)
Kemudahan Berdekatan (Amenities)
* KLCC
* International School of Kuala Lumpur (ISKL)
* Sekolah rendah & menengah berhampiran
* Kolej swasta, TAR College
* Zoo Negara
* Melawati Urban Square, KLSC II (Wangsa Maju), Jaya Jusco, Giant, Carrefour, Ampang Point
* Ampang Puteri Specialist Hospital, Gleneagles Hospital
Akses Mudah (Accessibility):
* MRR2
* AKLEH
* DUKE Highway
Hubungi / WhatsApp:
Calvin Tan – 019987*9396
~ Renovated Unit