# Altris Residences @ The Quartz WM, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                        |
| ----------------------- | ---------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Altris Residences @ The Quartz WM, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju |
| **Address**             | Jalan 34/26, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur         |
| **Price**               | RM 2,300 /bulan                                                        |
| **Is Verified Listing** | No                                                                     |
| **BT**                  | 2                                                                      |
| **BM**                  | 2                                                                      |
| **kps**                 | 646                                                                    |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Wangsa Maju](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-wangsa-maju-8810u "Wangsa Maju")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-disewa/sekitar-wangsa-maju-8810u "Kediaman Servis")
- **rent-108477509**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-iq00d67d619c-60f0-4d62-bced-67c4351c54fe_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-iq00d67d619c-60f0-4d62-bced-67c4351c54fe_4032x3024.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-82o7abc175c9-0afa-4884-9a1e-2e152adf646c_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-82o7abc175c9-0afa-4884-9a1e-2e152adf646c_4032x3024.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-49soffc15493-da70-4093-8358-c31b45abbf54_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-49soffc15493-da70-4093-8358-c31b45abbf54_4032x3024.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qqiy301f846a-5253-437e-8e2e-97ca6838fed3_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qqiy301f846a-5253-437e-8e2e-97ca6838fed3_4032x3024.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-s4s6235ee920-5fe6-4adc-845b-c446b9cdef4e_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-s4s6235ee920-5fe6-4adc-845b-c446b9cdef4e_4032x3024.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cwepd3007b71-2e11-4795-8d1b-1011b7b02b75_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cwepd3007b71-2e11-4795-8d1b-1011b7b02b75_4032x3024.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-jtcxb5d0ade3-f7ff-47d5-86e9-76a8650778b4_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-jtcxb5d0ade3-f7ff-47d5-86e9-76a8650778b4_4032x3024.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-htiz93fa1529-67f2-4450-bc91-990a0a477242_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-htiz93fa1529-67f2-4450-bc91-990a0a477242_4032x3024.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-r9t60f3b9425-3c54-407b-b735-ee878c3b8b69_3024x4032.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-r9t60f3b9425-3c54-407b-b735-ee878c3b8b69_3024x4032.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Altris Residences @ The Quartz WM oleh Jennifer Lai - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk disewa
- Kelengkapan penuh
- Disiapkan pada 2021
- Disenaraikan pada 22 Mei 2026
- ID penyenaraian - 108477509
- 646 kps luas pelan lantai
- RM 3.56 psf (lantai)
- Pegangan bebas
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Beverly Group Sdn Bhd
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang Altris Residences @ The Quartz WM

> New 2 rooms fully furnished for rent Altris Residences, Wangsa Maju

Excellent Facilities in Altris Residences, Wangsa Maju<br /><br />- RM2,300<br />- 646sf <br />- 2 rooms &  2 bathrooms & 1 carpark<br />- Fully furnished<br /><br />Please Call / SMS / Whatsapp me for more info. OR viewing:<br /><br />Jennifer Lai (REN 33290)<br />Senior Real Estate Negotiator<br />Mobile:
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="+6*****"
            masked-value="+6*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Kemudahan bersama

- Kawalan keselamatan 24 jam
- Parkir
- Taman permainan
- Tempat letak kereta berbumbung

## Ejen Hartanah

![Jennifer Lai](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/qycj9781a407-c3d0-493c-8ea7-bba44d2ee4b9_180x180.jpeg)

- **Nama**: Jennifer Lai
- **Agensi**: KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jennifer-lai-828340/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jennifer-lai-828340/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 2,300 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan 34/26, Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 646 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)