# Taman Melawati Endlot Mainroad Ground floor shop for Rent, Setapak, Wangsa Maju, Taman Melawati, Ulu Kelang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                             |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Taman Melawati Endlot Mainroad Ground floor shop for Rent, Setapak, Wangsa Maju, Taman Melawati, Ulu Kelang |
| **Address**             | Jln Bandar Melawati, Taman Melawati, Ulu Kelang, Kuala Lumpur                                               |
| **Price**               | RM 12,000 /bulan                                                                                            |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                          |
| **BM**                  | 2                                                                                                           |
| **kps**                 | 1,765                                                                                                       |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Ulu Kelang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-ulu-kelang-ddn97 "Ulu Kelang")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-disewa/sekitar-ulu-kelang-ddn97 "Kedai")
- **rent-105819787**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Disewa di Taman Melawati, Ulu Kelang oleh David Tan - Exterior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wdocedd21e2c-4c81-4206-b3c5-8a2ce2f120d5_2294x1448.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wdocedd21e2c-4c81-4206-b3c5-8a2ce2f120d5_2294x1448.png "Kedai untuk Disewa di Taman Melawati, Ulu Kelang oleh David Tan - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Melawati, Ulu Kelang oleh David Tan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6773e73cc233-066c-4b22-979a-506babbc7a39_1570x672.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6773e73cc233-066c-4b22-979a-506babbc7a39_1570x672.png "Kedai untuk Disewa di Taman Melawati, Ulu Kelang oleh David Tan - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Melawati, Ulu Kelang oleh David Tan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g1et1495154c-6582-46ac-827e-5c97abe4dfd0_1367x650.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g1et1495154c-6582-46ac-827e-5c97abe4dfd0_1367x650.png "Kedai untuk Disewa di Taman Melawati, Ulu Kelang oleh David Tan - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Melawati, Ulu Kelang oleh David Tan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zxin802d0bc9-a3fe-4097-a1f8-ff54628890ee_1577x672.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zxin802d0bc9-a3fe-4097-a1f8-ff54628890ee_1577x672.png "Kedai untuk Disewa di Taman Melawati, Ulu Kelang oleh David Tan - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Melawati, Ulu Kelang oleh David Tan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8s8926e7438c-4e75-4977-afb8-34d783d8d4e6_1627x668.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8s8926e7438c-4e75-4977-afb8-34d783d8d4e6_1627x668.png "Kedai untuk Disewa di Taman Melawati, Ulu Kelang oleh David Tan - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 23 Apr 2026
- ID penyenaraian - 105819787
- 1,765 kps luas pelan lantai
- RM 6.80 psf (lantai)
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Taman Melawati Endlot Mainroad Ground floor shop for Rent, Setapak, Wangsa Maju

> Taman Melawati Endlot Mainroad Ground floor shop, Setapak, Wangsa Maju

Taman Melawati Endlot Mainroad<br /><br />Very Limited Unit! Rent!<br /><br />- Ground floor<br />- Total Size 1765sqft<br />- Limited unit<br />- Can arrange to view<br />- Available 1/5/2026<br />- Facing Main Road<br />- For more details please pm<br /><br />More units available<br />- Free to call
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         or WhatsApp for more info<br />- Owner are welcome to lists

## Ejen Hartanah

![David Tan](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/c8jg571c91da-2bfe-475d-b39c-4955c7339084_1184x1184.jpeg)

- **Nama**: David Tan
- **Agensi**: J A Valley Properties
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/david-tan-1236055/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/david-tan-1236055/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 12,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jln Bandar Melawati, Taman Melawati, Ulu Kelang, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,765 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)