# BRP 1, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                  |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------------------------------ |
| **Title**               | BRP 1, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh                        |
| **Address**             | BRP 1, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Jalan BRP 1, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor |
| **Price**               | RM 1,700 /bulan                                                                                  |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                               |
| **BM**                  | 2                                                                                                |
| **kps**                 | 1,650                                                                                            |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Sungai Buloh](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-sungai-buloh-c4pye "Sungai Buloh")
- [Shop / Office](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-pejabat-disewa/sekitar-sungai-buloh-c4pye "Shop / Office")
- **rent-106389906**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Shop / Office untuk Disewa di Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh oleh Jason Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-joar1198a668-8743-455c-a1ca-4e2bd798c786_1000x750.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-joar1198a668-8743-455c-a1ca-4e2bd798c786_1000x750.jpeg "Shop / Office untuk Disewa di Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh oleh Jason Lai - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh oleh Jason Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-hywu9ad21caf-0621-444f-a8da-5e986ffb8635_750x1000.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-hywu9ad21caf-0621-444f-a8da-5e986ffb8635_750x1000.jpeg "Shop / Office untuk Disewa di Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh oleh Jason Lai - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh oleh Jason Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-k6qbdbd66252-419b-450f-96b9-2bed262156fc_750x1000.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-k6qbdbd66252-419b-450f-96b9-2bed262156fc_750x1000.jpeg "Shop / Office untuk Disewa di Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh oleh Jason Lai - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh oleh Jason Lai - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2ebh6e038194-7a34-456c-9974-ba4da398d794_750x1000.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2ebh6e038194-7a34-456c-9974-ba4da398d794_750x1000.jpeg "Shop / Office untuk Disewa di Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh oleh Jason Lai - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh oleh Jason Lai - Bathroom - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zou487caa581-960f-4fc5-816d-c581b63cf734_1080x810.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zou487caa581-960f-4fc5-816d-c581b63cf734_1080x810.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh oleh Jason Lai - Bathroom - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Shop / Office untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 13 Mei 2026
- ID penyenaraian - 106389906
- 1,650 kps luas pelan lantai
- RM 1.03 psf (lantai)
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang BRP 1, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh

> Brp 1 1st floor office for rent!

1st Floor!<br />1650sf<br />Walking distance go The SB Mall (The Store)<br />Near to Bukit Rahman Putra golf course!<br /><br />FOR MORE INFORMATION PLEASE CONTACT :-<br /><br />JASON LAI
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        <br />PEA 1871 for viewing anytime.<br /><br />We assist Loan & Lawyer service.<br />* If loan reject, 100% REFUND

## Ejen Hartanah

![Jason Lai](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/hi3l8678c4e6-7111-402f-8ff2-41c84b2dd5e8_607x607.jpeg)

- **Nama**: Jason Lai
- **Agensi**: IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jason-lai-938167/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jason-lai-938167/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 1,700 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

BRP 1, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Jalan BRP 1, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,650 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)