# Sungai Besi Warehouse k L, Sungai Besi

| PROPERTY OVERVIEW       |                                               |
| ----------------------- | --------------------------------------------- |
| **Title**               | Sungai Besi Warehouse k L, Sungai Besi        |
| **Address**             | Jalan Chan Sow Lin, Sungai Besi, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 86,000 /bulan (_Boleh dirunding_)          |
| **Is Verified Listing** | No                                            |
| **BM**                  | 8                                             |
| **kps (lantai)**        | 18,000                                        |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Sungai Besi](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-sungai-besi-zeaie "Sungai Besi")
- [Banglo Komersial](https://www.iproperty.com.my/bm/banglo-komersial-disewa/sekitar-sungai-besi-zeaie "Banglo Komersial")
- **rent-501040433**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Banglo Komersial untuk Disewa di Sungai Besi, Kuala Lumpur oleh Fionne Lee - Lobby - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501040433/UPHO.378642833.V800/Sungai-Besi-Warehouse-k-L-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501040433/UPHO.378642833.V800/Sungai-Besi-Warehouse-k-L-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Banglo Komersial untuk Disewa di Sungai Besi, Kuala Lumpur oleh Fionne Lee - Lobby - iProperty.com.my")
- [![Banglo Komersial untuk Disewa di Sungai Besi, Kuala Lumpur oleh Fionne Lee - Dining Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501040433/UPHO.378348206.V800/Sungai-Besi-Warehouse-k-L-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501040433/UPHO.378348206.V800/Sungai-Besi-Warehouse-k-L-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Banglo Komersial untuk Disewa di Sungai Besi, Kuala Lumpur oleh Fionne Lee - Dining Room - iProperty.com.my")
- [![Banglo Komersial untuk Disewa di Sungai Besi, Kuala Lumpur oleh Fionne Lee - Corridor - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501040433/UPHO.378348295.V800/Sungai-Besi-Warehouse-k-L-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501040433/UPHO.378348295.V800/Sungai-Besi-Warehouse-k-L-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Banglo Komersial untuk Disewa di Sungai Besi, Kuala Lumpur oleh Fionne Lee - Corridor - iProperty.com.my")
- [![Banglo Komersial untuk Disewa di Sungai Besi, Kuala Lumpur oleh Fionne Lee - Lobby - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501040433/UPHO.378642831.V800/Sungai-Besi-Warehouse-k-L-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501040433/UPHO.378642831.V800/Sungai-Besi-Warehouse-k-L-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Banglo Komersial untuk Disewa di Sungai Besi, Kuala Lumpur oleh Fionne Lee - Lobby - iProperty.com.my")
- [![Banglo Komersial untuk Disewa di Sungai Besi, Kuala Lumpur oleh Fionne Lee - Lobby - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501040433/UPHO.378642836.V800/Sungai-Besi-Warehouse-k-L-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501040433/UPHO.378642836.V800/Sungai-Besi-Warehouse-k-L-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Banglo Komersial untuk Disewa di Sungai Besi, Kuala Lumpur oleh Fionne Lee - Lobby - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Banglo Komersial untuk disewa
- Dipasang sebahagian
- 3 years sewa
- Disenaraikan pada 4 Apr 2026
- ID penyenaraian - 501040433
- 18,000 kps luas pelan lantai
- 9,400 kps luas tanah (100 ft x 120 ft)
- RM 4.78 psf (lantai)
- RM 9.15 psf (tanah)
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 100 watt (3-fasa) 
- 7 lot tempat letak kereta

## Tentang Sungai Besi Warehouse k L

> Rental Commercial Bungalow in Kuala Lumpur, Sungai Besi, Jalan Chan So

Discover the perfect rental opportunity with this stunning 18,000 sqft commercial bungalow available now in Kuala Lumpur, Sungai Besi, Jalan Chan Sow Lin. Ideally situated, this property is just a short distance from essential amenities, including First Steps Montessori Care Centre (0.4 km) and Q-dees Desa Petaling (0.5 km), ensuring that educational needs are met close by. For your shopping convenience, Giant Supermarket - Desa Petaling (0.6 km) and Plaza Salak Park (0.7 km) offer a variety of options. This bungalow boasts exceptional features including 24-hour access, spacious parking, and modern facilities, making it suitable for various business ventures. With ample space and a prime location, this bungalow is an excellent choice for those looking to establish a presence in a bustling area. Don’t miss out on this incredible opportunity – contact us today to schedule a viewing and make this remarkable property your next business headquarters!<br /><br />jalan chan sow lin 2storey warehouse <br />land size 10200sf<br />groud floor build up 9200sf<br />1st floor build up 9200sf<br />ceiling height 14ft<br />power supply 100amb<br />facing sungai besi mainroad<br />asking rent 86000 <br />If interested Contacts <br />Thompson
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Kemudahan

- Akses 24 jam

## Kemudahan bersama

- Keselamatan 24 jam

## Ejen Hartanah

![Fionne Lee](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/eboq620edf15-bf88-42dc-9e4d-a8efdadc6f04_1080x1080.jpeg)

- **Nama**: Fionne Lee
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/fionne-lee-1633293/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/fionne-lee-1633293/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 86,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Chan Sow Lin, Sungai Besi, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 18,000 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)