# Corner 2nd Floor Shoplot @ Trillium Lakefields Sg Besi, Lake Fields, Sungai Besi

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                                                                                                                                           |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Corner 2nd Floor Shoplot @ Trillium Lakefields Sg Besi, Lake Fields, Sungai Besi                                                                                                                                          |
| **Address**             | Taman Tasik Damai, Taman Tasik Impian, Taman Sungai Besi, Taman Serdang Utara, Serdang Raya Utara, Taman Bukit Jalil, Bukit Jalil, Kampung Sungai Besi, Desa Tasik, Serdang Mewah, Lake Fields, Sungai Besi, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 8,000 /bulan (_Boleh dirunding_)                                                                                                                                                                                       |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                                                                                                                                        |
| **BM**                  | 2                                                                                                                                                                                                                         |
| **kps**                 | 5,031                                                                                                                                                                                                                     |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Sungai Besi](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-sungai-besi-zeaie "Sungai Besi")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-disewa/sekitar-sungai-besi-zeaie "Kedai")
- **rent-500767869**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034040.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034040.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034043.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034043.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034044.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034044.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034045.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034045.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034046.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034046.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034047.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034047.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034048.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034048.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034049.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500767869/UPHO.285034049.V800/Corner-2nd-Floor-Shoplot-Trillium-Lakefields-Sg-Besi-Sungai-Besi-Malaysia.jpg "Kedai untuk Disewa di Lake Fields, Sungai Besi oleh KK Leong - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 24 Apr 2026
- ID penyenaraian - 500767869
- 5,031 kps luas pelan lantai
- RM 1.59 psf (lantai)
- Tersedia dari 1 Jul 2026
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Corner 2nd Floor Shoplot @ Trillium Lakefields Sg Besi

> Corner 2nd Floor Shoplot @ Trillium Lakefields Sg Besi

Property Details:- <br />- Corner lot <br />- 2nd Floor<br />- Built up: 5,031sf<br />- Prime location<br />- Super busy Area<br />- Surrounded by 4 residences and over 1000 of households<br />- Available move in by 1/7/2026<br /><br />For more information or to schedule a viewing appointment, please do not hesitate to contact me.<br /><br />Owners are encouraged to appoint me as their agent to assist in the SALE/RENT of any type of property. Feel free to contact me via Call, SMS, Email, or WhatsApp. I will do my best to assist you.

## Ejen Hartanah

![KK Leong](https://cdn.pgimgs.com/hive-ui/static/v0.2.68/images/agent-profile-picture-default.svg)

- **Nama**: KK Leong
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/kk-leong-3286825/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/kk-leong-3286825/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 8,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Taman Tasik Damai, Taman Tasik Impian, Taman Sungai Besi, Taman Serdang Utara, Serdang Raya Utara, Taman Bukit Jalil, Bukit Jalil, Kampung Sungai Besi, Desa Tasik, Serdang Mewah, Lake Fields, Sungai Besi, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 5,031 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)