# Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                  |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------------------------------ |
| **Title**               | Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya                                                           |
| **Address**             | Jalan Industri USJ 1 USJ 3 TS 6 Subang 5 19 25, Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya, Selangor |
| **Price**               | RM 12,000 /mo                                                                                    |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                               |
| **BM**                  | 1                                                                                                |
| **kps (lantai)**        | 4,800                                                                                            |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Subang Jaya](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-subang-jaya-o9c69 "Subang Jaya")
- [Kilang Teres](https://www.iproperty.com.my/bm/kilang-teres-disewa/sekitar-subang-jaya-o9c69 "Kilang Teres")
- **rent-501165931**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211346.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211346.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211347.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211347.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211348.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211348.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211349.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211349.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211350.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211350.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211351.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211351.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211352.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501165931/UPHO.379211352.V800/Taman-Perindustrian-Usj-1-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Kilang Teres untuk Disewa di Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya oleh Wei Jian - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kilang Teres for rent
- Bare
- Disenaraikan pada 21 Apr 2026
- ID penyenaraian - 501165931
- 4,800 kps luas pelan lantai
- 4,800 kps luas tanah (60 kaki x 80 kaki)
- RM 2.50 psf (lantai)
- RM 2.50 psf (tanah)
- Leasehold
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 3-fasa 

## Tentang Taman Perindustrian Usj 1

> 4800sf build-up warehouse Taman Perindustrian USJ 1

Land Area : 4800sf <br />Build-up : 4,800sf <br />3 units terrace link side by side adjoining Subang Jaya <br />limited unit <br /><br />012 - <br />314 . 9398

## Ejen Hartanah

![Wei Jian](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/80aja2e38b06-bbae-438a-93a1-357ea7b3c7ea_2026x2026.jpeg)

- **Nama**: Wei Jian
- **Agensi**: Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/wei-jian-456001/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/wei-jian-456001/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 12,000 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Industri USJ 1 USJ 3 TS 6 Subang 5 19 25, Taman Perindustrian Usj 1, Subang Jaya, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 4,800 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)