# Hicom Glenmarie Industrial Park, Warehouse / Office Space For Rent, Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                                  |
| ----------------------- | ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Hicom Glenmarie Industrial Park, Warehouse / Office Space For Rent, Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam |
| **Address**             | Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam, Selangor                                                           |
| **Price**               | RM 12,000 /bulan                                                                                                 |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                               |
| **BM**                  | 0                                                                                                                |
| **kps (lantai)**        | 3,409                                                                                                            |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Shah Alam](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-shah-alam-oc15c "Shah Alam")
- [Gudang](https://www.iproperty.com.my/bm/gudang-disewa/sekitar-shah-alam-oc15c "Gudang")
- **rent-200041102**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0cyx118dbed1-ec91-477e-85ac-587d5bf4b768_800x600.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0cyx118dbed1-ec91-477e-85ac-587d5bf4b768_800x600.jpeg "Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-7c0gf1bef48d-501a-46a6-91d6-9b2e7a194cec_1600x1200.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-7c0gf1bef48d-501a-46a6-91d6-9b2e7a194cec_1600x1200.jpeg "Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-46gy5fa9fa12-9607-4b98-a808-b08970ccb2d3_1600x1200.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-46gy5fa9fa12-9607-4b98-a808-b08970ccb2d3_1600x1200.jpeg "Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-82op7ac22ae9-8b58-4e7b-91d4-dc68669f8935_800x600.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-82op7ac22ae9-8b58-4e7b-91d4-dc68669f8935_800x600.jpeg "Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-43pacdf57e6a-d90a-409c-9bfb-0b261399f8fd_1600x1200.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-43pacdf57e6a-d90a-409c-9bfb-0b261399f8fd_1600x1200.jpeg "Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m859eb9f6009-112b-4a53-a544-45d524f0a1d0_800x600.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m859eb9f6009-112b-4a53-a544-45d524f0a1d0_800x600.jpeg "Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kjy3714c2468-d737-437e-8749-fd4e943b5ca2_800x600.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kjy3714c2468-d737-437e-8749-fd4e943b5ca2_800x600.jpeg "Gudang untuk Disewa di Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam oleh Jacqueline Tong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Gudang untuk disewa
- Dipasang sebahagian
- Disenaraikan pada 21 Apr 2026
- ID penyenaraian - 200041102
- 3,409 kps luas pelan lantai
- 3,409 kps luas tanah
- RM 3.52 psf (lantai)
- RM 3.52 psf (tanah)
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Hicom Glenmarie Industrial Park, Warehouse &#x2F; Office Space For Rent

> Hicom Glenmarie Industrial Park, Warehouse For Rent

Hicom Glenmarie Industrial Park, Warehouse For Rent<br /><br />WAREHOUSE:<br /><br />Area C - Warehouse<br />Build up: 3,409 sqft<br />Rental RM 12,000 per month<br /><br />Kindly contact 016*324*8822 for more details

## Kemudahan bersama

- Keselamatan 24 jam
- Parkir

## Ejen Hartanah

![Jacqueline Tong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/px51006c4a18-ad1c-4367-aa2b-2ec26c0d550c_720x720.jpeg)

- **Nama**: Jacqueline Tong
- **Agensi**: Vivahomes Realty - Kota Damansara
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jacqueline-tong-366611/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jacqueline-tong-366611/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 12,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Hicom - Glenmarie Industrial Park, Shah Alam, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 3,409 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)