# BeCentral @ i-City, Seksyen 7, Shah Alam

| PROPERTY OVERVIEW       |                                          |
| ----------------------- | ---------------------------------------- |
| **Title**               | BeCentral @ i-City, Seksyen 7, Shah Alam |
| **Address**             | Seksyen 7, Shah Alam, Selangor           |
| **Price**               | RM 1,900 /mo                             |
| **Is Verified Listing** | No                                       |
| **BT**                  | 2                                        |
| **BM**                  | 1                                        |
| **kps**                 | 632                                      |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Shah Alam](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-shah-alam-oc15c "Shah Alam")
- [Residensi Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-disewa/sekitar-shah-alam-oc15c "Residensi Servis")
- **rent-501240156**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103821.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103821.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103819.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103819.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103820.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103820.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103818.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103818.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103822.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103822.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103816.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103816.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103817.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501240156/UPHO.380103817.V800/BeCentral-i-City-Seksyen-7-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di BeCentral @ i-City oleh Lesley Chik - Bathroom - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Residensi Servis for rent
- Fully furnished
- Disenaraikan pada 1 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501240156
- 632 kps luas pelan lantai
- RM 3.01 psf (lantai)
- Pegangan bebas
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang BeCentral @ i-City

> BeCentral iCity Brand new unit fully furnished

BeCentral @ i-City For Rent<br /><br />- 2 bedroom 1 bathroom<br />- 632 sq.ft<br />- Completely furnished<br />- Brand new unit<br /><br />ASKING PRICE : Rm 1,900.00<br /><br />Please contact Lesley Chik at
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         for viewing arrangements & site tour<br /><br />Owners are highly encouraged to call / sms / email / whatsapp / wechat for any properties for sale / rent<br /><br />Lesley Chik<br />Gather Properties<br />
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"

## Ejen Hartanah

![Lesley Chik](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/rifc5b67e51f-0f50-4aec-bbd1-fda229650b29_3008x3008.jpeg)

- **Nama**: Lesley Chik
- **Agensi**: Gather Properties Sdn Bhd
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/lesley-chik-1024019/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/lesley-chik-1024019/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 1,900 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Seksyen 7, Shah Alam, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?