# The Atmosphere, with LIFT office, Taman Equine, Seri Kembangan, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                     |
| ----------------------- | --------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | The Atmosphere, with LIFT office, Taman Equine, Seri Kembangan, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan |
| **Address**             | Jalan Atmosphere 3, The Atmosphere, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor                   |
| **Price**               | RM 1,800 /bulan                                                                                     |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                  |
| **BM**                  | 2                                                                                                   |
| **kps**                 | 1,650                                                                                               |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Seri Kembangan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Seri Kembangan")
- [Pejabat](https://www.iproperty.com.my/bm/pejabat-disewa/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Pejabat")
- **rent-104903734**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Interior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-pi9418c3cbf9-d49f-494c-9a00-911fe4c40853_3024x4032.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-pi9418c3cbf9-d49f-494c-9a00-911fe4c40853_3024x4032.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Interior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xu69356d5cdb-1cb0-4626-8a0a-0d5b318e1e96_4032x3024.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xu69356d5cdb-1cb0-4626-8a0a-0d5b318e1e96_4032x3024.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - with lift office unit - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nfazab400a8b-9f54-4b12-9337-fe7e875f072c_960x1280.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nfazab400a8b-9f54-4b12-9337-fe7e875f072c_960x1280.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - with lift office unit - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Exterior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-lvrj2435d2af-5fa1-4039-a0c4-f8bd05dee656_1170x2054.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-lvrj2435d2af-5fa1-4039-a0c4-f8bd05dee656_1170x2054.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - 2-mins walk to MRT station - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-v5tq8ba3fa58-d422-46b7-84aa-71e0180e59f4_3024x4032.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-v5tq8ba3fa58-d422-46b7-84aa-71e0180e59f4_3024x4032.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - 2-mins walk to MRT station - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-n0lmb6601050-7c2d-4231-a82f-1e2393f01acd_1621x1080.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-n0lmb6601050-7c2d-4231-a82f-1e2393f01acd_1621x1080.png "Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nh85b3c304da-7823-4819-aa73-7fbbef9a9bb1_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nh85b3c304da-7823-4819-aa73-7fbbef9a9bb1_1280x960.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Exterior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1xbtf4c92d1c-43b2-404a-bece-5bc527f0bd2d_1280x960.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1xbtf4c92d1c-43b2-404a-bece-5bc527f0bd2d_1280x960.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Exterior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-tlem947cf50c-cdbf-4dd4-9219-18bc8a8a7023_828x1400.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-tlem947cf50c-cdbf-4dd4-9219-18bc8a8a7023_828x1400.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Exterior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qiwb4c778a77-a614-4f9c-92b8-2ac15274661e_4032x3024.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qiwb4c778a77-a614-4f9c-92b8-2ac15274661e_4032x3024.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Exterior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-veve292bdeb9-7118-4523-a135-404dd13c998a_1088x725.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-veve292bdeb9-7118-4523-a135-404dd13c998a_1088x725.png "Pejabat untuk Disewa di Bandar Putra Permai, Seri Kembangan oleh C.H.Yong - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pejabat untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 14 Mei 2026
- ID penyenaraian - 104903734
- 1,650 kps luas pelan lantai
- RM 1.09 psf (lantai)
- Pegangan pajakan
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 1 lot tempat letak kereta
- 1 lif penumpang
- Properti menghadap ke arah Selatan

## Tentang The Atmosphere, with LIFT office, Taman Equine, Seri Kembangan

> With lift office for rent @ Atmosphere, Putra permai, Seri kembangan

- 1650sf<br />- 2nd floor office - (with lift)<br />- 3 minutes walking distance to MRT station.<br />- 24 hours security<br />- with covered parking<br /><br />Rental RM1800

## Kemudahan

- Akses 24 jam
- Kawalan keselamatan
- Stesen pengecasan kenderaan elektrik (ev)
- Tempat letak kereta berbumbung

## Kemudahan bersama

- Keselamatan 24 jam
- Parkir
- Tempat letak kereta berbumbung

## Ejen Hartanah

![C.H.Yong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/w6li7399bf44-e7f7-44c8-a1b8-32513a43cbee_252x252.jpeg)

- **Nama**: C.H.Yong
- **Agensi**: PHILEMON REALTORS [ E (3) 1756 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/c-h-yong-845996/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/c-h-yong-845996/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 1,800 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Atmosphere 3, The Atmosphere, Bandar Putra Permai, Seri Kembangan, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,650 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)