# Meta City, Taman Equine, Seri Kembangan

| PROPERTY OVERVIEW       |                                         |
| ----------------------- | --------------------------------------- |
| **Title**               | Meta City, Taman Equine, Seri Kembangan |
| **Address**             | Taman Equine, Seri Kembangan, Selangor  |
| **Price**               | RM 799 /bulan                           |
| **Is Verified Listing** | No                                      |
| **BT**                  | 1                                       |
| **BM**                  | 1                                       |
| **kps**                 | 300                                     |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Seri Kembangan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Seri Kembangan")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-disewa/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Kediaman Servis")
- **rent-200516870**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9o4418074d44-7a91-469b-96d1-1601d95d896e_1440x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9o4418074d44-7a91-469b-96d1-1601d95d896e_1440x2560.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yh3578367711-1bc0-49fc-b413-2d94f4c8ffa0_1440x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yh3578367711-1bc0-49fc-b413-2d94f4c8ffa0_1440x2560.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ovve339431bb-85d9-4e22-9a38-a2f36fe623a5_1440x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ovve339431bb-85d9-4e22-9a38-a2f36fe623a5_1440x2560.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8oq11683521a-cd70-4bc1-8a6c-b369697c6ed8_1440x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8oq11683521a-cd70-4bc1-8a6c-b369697c6ed8_1440x2560.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-crkqaa5fc4f9-87b4-4dfa-8dee-020bc3b6597c_1440x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-crkqaa5fc4f9-87b4-4dfa-8dee-020bc3b6597c_1440x2560.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gswh8ed50606-9341-48aa-89c8-12532ea9fb9f_1440x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gswh8ed50606-9341-48aa-89c8-12532ea9fb9f_1440x2560.jpeg "Kediaman Servis untuk Disewa di Meta City oleh Alan Leong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk disewa
- Kelengkapan penuh
- Disiapkan pada 2023
- Disenaraikan pada 17 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200516870
- 300 kps luas pelan lantai
- RM 2.66 psf (lantai)
- Sedia untuk dimasuki
- Pegangan pajakan
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi
- Dibangunkan oleh VILLAMAS
- 1452 Jumlah unit

## Tentang Meta City

> Fully furnish Middle Room Meta Residences Putra Permai mrt apu upm

D-Fully furnish Middle Room Meta Residences Putra Permai mrt apu upm seri kembangan<br /><br />Mix Gender unit / Female unit available<br /><br />Rental  RM799<br />1 ROOM + share BATH ROOM <br />300 SQFT<br /><br />+gym room<br />+Basket Ball<br />+swiming pool<br />+walk to mrt taman putra permai<br /><br />Call Now

## Kemudahan bersama

- Bbq
- Dobi
- Gelanggang bola keranjang
- Gim
- Jakuzi
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kolam renang
- Pantri
- Parkir
- Sky lounge
- Taska
- Tempat bersantai

## Ejen Hartanah

![Alan Leong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/2for94b73755-2663-4eec-990e-896171df8235_437x437.jpeg)

- **Nama**: Alan Leong
- **Agensi**: IQI Realty Sdn. Bhd.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/alan-leong-1713854/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/alan-leong-1713854/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 799 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Taman Equine, Seri Kembangan, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 300 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)