# For Rent : Seri Kembangan @ Taman Sri Serdang 3 Storey Shoplot, Taman Sri Serdang, Seri Kembangan

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                   |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | For Rent : Seri Kembangan @ Taman Sri Serdang 3 Storey Shoplot, Taman Sri Serdang, Seri Kembangan |
| **Address**             | Jalan 18/31, Taman Sri Serdang, Seri Kembangan, Selangor                                          |
| **Price**               | RM 12,500 /bulan                                                                                  |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                |
| **kps (lantai)**        | 5,280                                                                                             |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Seri Kembangan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Seri Kembangan")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-disewa/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Kedai")
- **rent-108227835**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-7i4dea35f613-c1f0-417d-bf62-3522f9a1a539_804x533.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-7i4dea35f613-c1f0-417d-bf62-3522f9a1a539_804x533.jpeg "Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-e9og98877a15-9e28-4206-903d-55d603233c89_744x533.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-e9og98877a15-9e28-4206-903d-55d603233c89_744x533.jpeg "Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-u69cd938063a-3e44-46d0-9db2-d53e80e6d857_775x529.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-u69cd938063a-3e44-46d0-9db2-d53e80e6d857_775x529.jpeg "Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-y3rwd0a5294c-f003-42dc-90b2-b695baa3940e_800x539.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-y3rwd0a5294c-f003-42dc-90b2-b695baa3940e_800x539.jpeg "Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qow841c5f668-7f06-49a3-b47f-af686e0400aa_848x528.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qow841c5f668-7f06-49a3-b47f-af686e0400aa_848x528.jpeg "Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f5cfb98bd12f-9be9-4022-b7cb-04a02701876e_824x530.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f5cfb98bd12f-9be9-4022-b7cb-04a02701876e_824x530.jpeg "Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-luj8b6333b9b-af87-4f34-a437-d732853a4877_710x526.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-luj8b6333b9b-af87-4f34-a437-d732853a4877_710x526.jpeg "Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0sssf65776e1-99c4-48fa-98a0-6a933ce79086_706x525.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0sssf65776e1-99c4-48fa-98a0-6a933ce79086_706x525.jpeg "Kedai untuk Disewa di Taman Sri Serdang, Seri Kembangan oleh Mike Na - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai untuk disewa
- Disenaraikan pada 3 Apr 2026
- ID penyenaraian - 108227835
- 5,280 kps luas pelan lantai
- 1,760 kps luas tanah
- RM 2.37 psf (lantai)
- RM 7.10 psf (tanah)
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang For Rent : Seri Kembangan @ Taman Sri Serdang 3 Storey Shoplot

> For Rent : Seri Kembangan @ Taman Sri Serdang 3 Storey Shoplot

* About this 3 Storey Shoplot Taman Sri Serdang Seri Kembangan Details *<br /><br />* For Rent : RM12,500<br />* Land area : 1,760 sq ft<br />* Built up : 5,280 sq ft<br />* Renovated *<br /><br /><br /><br />* Amenities *<br />* Near by : MRT UPM<br />* Near by : The Mines Shopping Mall<br />* Near by : McDonald’s, Secret Recipe, Baker’s Cottage<br /><br /><br />* Accessibilities *<br />* BESRAYA , MEX , SKVE Highway<br /><br /><br />* Kindly Contact Mike Na
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         for viewing Appointment

## Ejen Hartanah

![Mike Na](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/zcji7424b176-0246-482f-a518-539e208183bd_1170x1170.png)

- **Nama**: Mike Na
- **Agensi**: IQI REALTY SDN BHD [ E (1) 1584/28 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/mike-na-2219971/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/mike-na-2219971/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 12,500 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan 18/31, Taman Sri Serdang, Seri Kembangan, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 5,280 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)