# Seremban 2

| PROPERTY OVERVIEW       |                             |
| ----------------------- | --------------------------- |
| **Title**               | Seremban 2                  |
| **Address**             | Seremban 2, Negeri Sembilan |
| **Price**               | RM 9,300 /mo                |
| **Is Verified Listing** | No                          |
| **kps**                 | 15,596                      |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Negeri Sembilan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-negeri-sembilan-r9fza "Negeri Sembilan")
- [Seremban 2](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-seremban-2-so8bw "Seremban 2")
- [Tanah Komersial](https://www.iproperty.com.my/bm/tanah-komersial-disewa/sekitar-seremban-2-so8bw "Tanah Komersial")
- **rent-200200741**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Seremban 2, Seremban 2 oleh Carine  Tham - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xz2if0bf880b-d1ae-4fe0-999f-dfdb26ae404b_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xz2if0bf880b-d1ae-4fe0-999f-dfdb26ae404b_4032x3024.jpeg "Tanah Komersial untuk Disewa di Seremban 2, Seremban 2 oleh Carine  Tham - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Seremban 2, Seremban 2 oleh Carine  Tham - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ftlp99c2753c-ce76-44cf-a599-e4b75f899fa5_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ftlp99c2753c-ce76-44cf-a599-e4b75f899fa5_4032x3024.jpeg "Tanah Komersial untuk Disewa di Seremban 2, Seremban 2 oleh Carine  Tham - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Seremban 2, Seremban 2 oleh Carine  Tham - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-53315cd1df47-cdfd-4e12-8d02-56ea3ddf7000_1290x2087.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-53315cd1df47-cdfd-4e12-8d02-56ea3ddf7000_1290x2087.jpeg "Tanah Komersial untuk Disewa di Seremban 2, Seremban 2 oleh Carine  Tham - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Seremban 2, Seremban 2 oleh Carine  Tham - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-v6kr0403e1ce-895d-47fc-b821-90ebedcafaef_1250x2101.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-v6kr0403e1ce-895d-47fc-b821-90ebedcafaef_1250x2101.jpeg "Tanah Komersial untuk Disewa di Seremban 2, Seremban 2 oleh Carine  Tham - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Tanah Komersial for rent
- Disenaraikan pada 10 Apr 2026
- ID penyenaraian - 200200741
- 15,596 kps luas tanah
- RM 0.60 psf (tanah)
- Pegangan bebas
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang hartanah ini

> Commercial Lot Seremban 2

《𝙁𝙊𝙍 𝙍𝙀𝙉𝙏》<br />𝗖𝗼𝗺𝗺𝗲𝗿𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗟𝗼𝘁, 𝗦𝗲𝗿𝗲𝗺𝗯𝗮𝗻 𝟮<br /><br />𝐑𝐞𝐧𝐭𝐚𝐥 ~ 𝗥𝗠𝟵,𝟯𝟬𝟬 (𝗥𝗠𝟬.𝟲𝟬 𝗽𝘀𝗳) !!<br />Land Details:-<br />- Land Size : 𝟭𝟱,𝟱𝟵𝟲.𝟵𝟭sqft<br />- Intermediate<br />- 10 minutes to major highways, surrounding with Shops, Hotel & AEON Shopping Mall. <br /><br />!!𝗖𝗹𝗶𝗰𝗸 𝗳𝗼𝗿 𝗺𝗼𝗿𝗲 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝘁𝗶𝗼𝗻𝘀!! <br />
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="www.h*****"
            masked-value="www.h*****"
            masking-type="website"
          >
          </span>
        <br />𝐂𝐀𝐑𝐈𝐍𝐄 (REN57669) ~
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Ejen Hartanah

![Carine  Tham](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/wbl6bff212a3-e406-4373-bc9e-ebfe0603a8c9_768x768.jpeg)

- **Nama**: Carine  Tham
- **Agensi**: CBD PROPERTIES (SEREMBAN) SDN. BHD.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/carine-tham-1167615/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/carine-tham-1167615/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi Tanah Komersial?

Harga sewaan bagi Tanah Komersial ialah RM 9,300 /mo.

#### Dimanakah lokasi tempat ini?

Seremban 2, Negeri Sembilan.

#### Berapakah keluasan tanah bagi Tanah Komersial ini?

15,596 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)