# Semenyih Signature Industrial Park Factory For Rent, Signature Industrial Park, Semenyih

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                          |
| ----------------------- | ---------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Semenyih Signature Industrial Park Factory For Rent, Signature Industrial Park, Semenyih |
| **Address**             | Signature Industrial Park, Semenyih, Selangor                                            |
| **Price**               | RM 25,000 /mo                                                                            |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                       |
| **BM**                  | 2                                                                                        |
| **kps (lantai)**        | 11,801                                                                                   |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Semenyih](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-semenyih-lk99d "Semenyih")
- [Semi-D Kilang](https://www.iproperty.com.my/bm/kilang-berkembar-disewa/sekitar-semenyih-lk99d "Semi-D Kilang")
- **rent-500870134**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268779.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268779.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268780.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268780.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268781.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268781.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268783.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268783.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268785.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268785.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - Interior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268786.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500870134/UPHO.286268786.V800/Semenyih-Signature-Industrial-Park-Factory-For-Rent-Signature-Industrial-Park-Malaysia.jpg "Semi-D Kilang untuk Disewa di Signature Industrial Park, Semenyih oleh Leslie Leang - Interior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Semi-D Kilang for rent
- Bare
- Disenaraikan pada 11 Mei 2026
- ID penyenaraian - 500870134
- 11,801 kps luas pelan lantai
- 19,181 kps luas tanah
- RM 2.12 psf (lantai)
- RM 1.30 psf (tanah)
- Pegangan bebas
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 150 watt (3-fasa) 

## Tentang Semenyih Signature Industrial Park Factory For Rent

> Semenyih Signature Industrial Park, Jalan Bangi Lama

Land Area : 19,181sqft <br />Built Up :	11,801sqft<br />With Lift Facility<br />Power : 150 Amp<br />Ceiling Height : 30 ft<br /><br />RM 25k per month<br />Easy Accessibility<br />0.5 km to LEKAS Highway <br />18 km to Seremban Highway 30 km to Kuala Lumpur city centre<br />38 km to Seremban<br />40 km to KLIA<br /><br />Please call Leslie Leang (REN44245)@ O11-216 OO825 for exclusive viewing<br />Owner Welcome To List Your Properties with us.<br />All images are for illustrative purposes and do not represent the actual property to ensure the seller's privacy.Please contact us to view the actual property.

## Ejen Hartanah

![Leslie Leang](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/fhm25c2570fe-7f50-4b13-bd4e-e0c7af1a7900_1646x1646.png)

- **Nama**: Leslie Leang
- **Agensi**: PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/leslie-leang-422279/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/leslie-leang-422279/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 25,000 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Signature Industrial Park, Semenyih, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 11,801 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.