# The Era @ Duta North, Kawasan Perusahaan Segambut, Segambut

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                     |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | The Era @ Duta North, Kawasan Perusahaan Segambut, Segambut         |
| **Address**             | Jalan Segambut, Kawasan Perusahaan Segambut, Segambut, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 2,200 /mo                                                        |
| **Is Verified Listing** | No                                                                  |
| **BT**                  | 2                                                                   |
| **BM**                  | 2                                                                   |
| **kps**                 | 893                                                                 |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Segambut](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-segambut-tr890 "Segambut")
- [Residensi Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-disewa/sekitar-segambut-tr890 "Residensi Servis")
- **rent-500462756**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793121.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793121.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793114.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793114.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Dining Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793115.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793115.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Dining Room - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793116.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793116.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793117.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793117.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Bathroom - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793118.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793118.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793119.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793119.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Bathroom - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Balcony - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793120.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793120.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Balcony - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Balcony - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793122.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500462756/UPHO.280793122.V800/The-Era-Duta-North-Kawasan-Perusahaan-Segambut-Malaysia.jpg "Residensi Servis untuk Disewa di The Era @ Duta North oleh Ivan Chau - Balcony - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Residensi Servis for rent
- Fully furnished
- Disenaraikan pada 17 Mei 2026
- ID penyenaraian - 500462756
- 893 kps luas pelan lantai
- RM 2.46 psf (lantai)
- Pegangan bebas
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 2 lot tempat letak kereta

## Tentang The Era @ Duta North

> Cheapest Furnished 2bedrooms 2car park

Fully Furnished Condition <br />Available For immediate move in<br /><br />•893sf<br />•2 Rooms 2Baths<br />•2 Car Park<br />•Fully Aircond unit<br />•Built in wardrobe with mirror<br />•Queen Bed in Master room<br />•Built In Kitchen Cabinet<br />•Hood & Hob<br />•Oven<br />•Fridge<br />•Washing Machine<br />•Dining Table with Chairs<br />•Sofa with Coffee Table<br />•Tv <br /><br />Rental RM 2,200<br /><br />Standard Deposit Required <br />More information & Viewing arrangements<br />Contact IVAN

## Kemudahan bersama

- 24-hour security

## Ejen Hartanah

![Ivan Chau](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/lsrhfebf9aa0-46e3-41e3-971e-09fa4517db93_841x841.jpeg)

- **Nama**: Ivan Chau
- **Agensi**: KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ivan-chau-1201937/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/ivan-chau-1201937/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 2,200 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Segambut, Kawasan Perusahaan Segambut, Segambut, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 893 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)