# Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                   |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya                        |
| **Address**             | Bandar Sunway, Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya, Penang |
| **Price**               | RM 400 /bulan                                                     |
| **Is Verified Listing** | No                                                                |
| **BM**                  | 2                                                                 |
| **kps**                 | 184                                                               |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Penang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-penang-5qvq6 "Penang")
- [Seberang Jaya](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-seberang-jaya-vntw0 "Seberang Jaya")
- [Shop / Office](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-pejabat-disewa/sekitar-seberang-jaya-vntw0 "Shop / Office")
- **rent-501073620**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272108.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272108.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Corridor - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272110.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272110.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Corridor - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272111.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272111.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272112.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272112.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272113.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272113.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272114.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501073620/UPHO.379272114.V800/Bandar-Sunway-Seberang-Jaya-Seberang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya oleh Jack Ng - Bathroom - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Shop / Office untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 9 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501073620
- 184 kps luas pelan lantai
- RM 2.17 psf (lantai)
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 1-fasa 

## Tentang Bandar Sunway Seberang Jaya

> Bandar Sunway｜Seberang Jaya｜First Floor Retail Shop Lot for Rent

Bandar Sunway｜Seberang Jaya<br />First Floor Retail Shop Lot for Rent<br /><br />物业资料 𝐏𝐫𝐨𝐩𝐞𝐫𝐭𝐲 𝐃𝐞𝐭𝐚𝐢𝐥𝐬<br />➤ Built Up面积：184 sqft<br />➤ Toilet 厕所：2 (Public)<br /><br />适合用途 𝐒𝐮𝐢𝐭𝐚𝐛𝐥𝐞 𝐟𝐨𝐫 𝐔𝐬𝐞<br />➤ Office<br />➤ Storage<br />➤ Workshop<br />➤ Company Registration<br /><br />出租价格 𝐑𝐞𝐧𝐭𝐚𝐥 𝐏𝐫𝐢𝐜𝐞<br />➥ RM400<br /><br />Real Estate Negotiator (BUY / SELL / RENT)<br />Welcome Owner / Buyer & Tenant<br />We will provide you most professional service <br />and let you have your ideal home.<br />𝐏𝐥𝐞𝐚𝐬𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐭𝐚𝐜𝐭 / 𝐖𝐡𝐚𝐭𝐬𝐀𝐩𝐩 :<br />𝐉𝐚𝐜𝐤  Ol9555l999<br /><br />房地产业中介 (购买/出售/出租)<br />欢迎屋主/买家及租户<br />寄售您房地产业及询问您房地产的市价，<br />我们将会提供您最专业的服务，<br />以让您拥有您所理想的家园。<br />详情请联系：𝐉𝐚𝐜𝐤  Ol9555l999

## Kemudahan

- Parkir kereta diluar
- Penghawa dingin

## Ejen Hartanah

![Jack Ng](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/va1121a85edd-05e5-4f1a-a9c7-8154fef66715_1280x1280.jpeg)

- **Nama**: Jack Ng
- **Agensi**: PROPERTY TALK REALTY SDN BHD
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jack-ng-1005161/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jack-ng-1005161/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 400 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Bandar Sunway, Bandar Sunway Seberang Jaya, Seberang Jaya, Penang.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 184 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)