# Semi-D Factory For Rent at Rawang Integrated Industrial Park, Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                       |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Semi-D Factory For Rent at Rawang Integrated Industrial Park, Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang |
| **Address**             | Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang, Selangor                                                     |
| **Price**               | RM 18,000 /bulan (_Boleh dirunding_)                                                                  |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                    |
| **BM**                  | 1                                                                                                     |
| **kps (lantai)**        | 10,000                                                                                                |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Rawang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-rawang-lxaou "Rawang")
- [Kilang Berkembar](https://www.iproperty.com.my/bm/kilang-berkembar-disewa/sekitar-rawang-lxaou "Kilang Berkembar")
- **rent-501061021**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464835.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464835.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464838.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464838.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464837.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464837.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464882.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464882.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464886.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464886.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464834.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501061021/UPHO.288464834.V800/Semi-D-Factory-For-Rent-at-Rawang-Integrated-Industrial-Park-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang oleh Delenn Chung - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kilang Berkembar untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 23 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501061021
- 10,000 kps luas pelan lantai
- 16,900 kps luas tanah
- RM 1.80 psf (lantai)
- RM 1.07 psf (tanah)
- Pegangan bebas
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 150 watt (3-fasa) 

## Tentang Semi-D Factory For Rent at Rawang Integrated Industrial Park

> Semi-Detached Factory Available for Lease at Platinum Industrial Park

Semi-detached factory available for lease at Platinum Industrial Park.<br /><br />- Land area: 16,900 sqft<br />- Built-up: 10,000 sqft<br />- Power supply: 150amp<br />- Ceiling height: 35ft<br />- Convenient exit toll<br /><br />For viewing, please contact (Delenn) OI65O46255.<br /><br />*DISCLAIMER*<br />Please note that to safeguard the privacy and interests of the seller and tenants, the images displayed may not represent the actual unit, and are for illustrative purposes only.<br /><br />Thank you for your understanding.

## Ejen Hartanah

![Delenn Chung](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/ujfg3e2607cf-f435-4d51-8f2c-5ce6ddc0fdb9_15000x15000.jpeg)

- **Nama**: Delenn Chung
- **Agensi**: GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/delenn-chung-613445/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/delenn-chung-613445/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 18,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Taman Industri Integrasi Rawang, Rawang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 10,000 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)