# Saujana Teknologi Rawang, Rawang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                  |
| ----------------------- | -------------------------------- |
| **Title**               | Saujana Teknologi Rawang, Rawang |
| **Address**             | Rawang, Selangor                 |
| **Price**               | RM 15,000 /bulan                 |
| **Is Verified Listing** | No                               |
| **BM**                  | 1                                |
| **kps (lantai)**        | 7,880                            |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Rawang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-rawang-lxaou "Rawang")
- [Kilang Berkembar](https://www.iproperty.com.my/bm/kilang-berkembar-disewa/sekitar-rawang-lxaou "Kilang Berkembar")
- **rent-501359405**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534699.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534699.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534700.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534700.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534698.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534698.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534702.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534702.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534703.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534703.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534704.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534704.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534701.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359405/UPHO.381534701.V800/Saujana-Teknologi-Rawang-Rawang-Malaysia.jpg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - Interior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kilang Berkembar untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 18 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501359405
- 7,880 kps luas pelan lantai
- 11,625 kps luas tanah
- RM 1.90 psf (lantai)
- RM 1.29 psf (tanah)
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 150 watt (3-fasa) 
- 6 lot tempat letak kereta

## Tentang Saujana Teknologi Rawang

> Vacant Semi-D Factory for Rent in Saujana Teknologi Park Rawang

Semi-D Factory for Rent in Saujana Teknologi Park<br /><br />​Key Specs:<br />​Land Area: 11,625 sq. ft.<br />​Built-up: 7,880 sq. ft.<br />​Power: 150 Amp (3-Phase)<br />​Warehouse Height: 30 ft<br />​Floor Loading: 1.0 ton/m²<br />Vacant

## Ejen Hartanah

![Natasha Farini Talib](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/qdjjc0cc8c51-9f82-4a96-a937-1788efce7550_208x208.jpeg)

- **Nama**: Natasha Farini Talib
- **Agensi**: Renstar Properties
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/natasha-farini-talib-698562/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/natasha-farini-talib-698562/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 15,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Rawang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 7,880 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan

- Mengenai Kami: [https://www.propertygurugroup.com](https://www.propertygurugroup.com)