# Rawang Sungai Choh RCI Industrial Park, Rawang Corporate Industrial Park, Rawang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                                                                   |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Rawang Sungai Choh RCI Industrial Park, Rawang Corporate Industrial Park, Rawang                                                                  |
| **Address**             | No.22A, RCI Park, Jln Kesidang 2, Kawasan Perindustrian Sungai Choh, 48200 Serendah, Selangor, Rawang Corporate Industrial Park, Rawang, Selangor |
| **Price**               | RM 18,000 /bulan                                                                                                                                  |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                                                                |
| **kps (lantai)**        | 10,882                                                                                                                                            |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Rawang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-rawang-lxaou "Rawang")
- [Kilang Berkembar](https://www.iproperty.com.my/bm/kilang-berkembar-disewa/sekitar-rawang-lxaou "Kilang Berkembar")
- **rent-200369599**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang Corporate Industrial Park, Rawang oleh Simon Yang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-x5di90f2f2df-1403-4831-b2a4-0cf7c0cf2157_1558x778.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-x5di90f2f2df-1403-4831-b2a4-0cf7c0cf2157_1558x778.jpeg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang Corporate Industrial Park, Rawang oleh Simon Yang - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang Corporate Industrial Park, Rawang oleh Simon Yang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cse7db8c4d99-28db-45ab-9e47-633de301b977_1570x756.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cse7db8c4d99-28db-45ab-9e47-633de301b977_1570x756.jpeg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang Corporate Industrial Park, Rawang oleh Simon Yang - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang Corporate Industrial Park, Rawang oleh Simon Yang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-iarh101c9117-5b2f-470d-8deb-fe2d5e9db960_1563x757.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-iarh101c9117-5b2f-470d-8deb-fe2d5e9db960_1563x757.jpeg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang Corporate Industrial Park, Rawang oleh Simon Yang - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang Corporate Industrial Park, Rawang oleh Simon Yang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0iac89a28642-fc71-4ab9-9faf-3eae9b38c99d_1568x762.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0iac89a28642-fc71-4ab9-9faf-3eae9b38c99d_1568x762.jpeg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang Corporate Industrial Park, Rawang oleh Simon Yang - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang Corporate Industrial Park, Rawang oleh Simon Yang - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-opc8eb859efd-3d5e-44c4-b491-a327c3cd5fc8_1566x756.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-opc8eb859efd-3d5e-44c4-b491-a327c3cd5fc8_1566x756.jpeg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Rawang Corporate Industrial Park, Rawang oleh Simon Yang - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kilang Berkembar untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 6 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200369599
- 10,882 kps luas pelan lantai (80 ft x 210 ft)
- 16,920 kps luas tanah (80 ft x 210 ft)
- RM 1.65 psf (lantai)
- RM 1.06 psf (tanah)
- Pegangan bebas
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Properti menghadap ke arah Utara

## Tentang Rawang Sungai Choh RCI Industrial Park

> Rawang Sungai Choh Rci Industrial Park Semi-D Factory

For Rent<br />Rawang Sungai Choh RCI Industrial Park<br />Semi-D Factory / Warehouse (Medium Industry)<br />Freehold <br />80 x 210 sf<br />L/A 16800 sf<br />B/U 10,882 sf<br />Extended With Approval <br />Facing South<br />Power Supply: TNB 200 Ampere<br />Floor Loading: 1 ton / sq. ft<br />Roof Height: 35 ft (highest point) sloping to 30 ft<br />Gated & Guarded Community<br />Asking Rm 19,000 Nego <br /><br />Kindly Please Contact Simon Yang
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         For More Info

## Ejen Hartanah

![Simon Yang](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/q0p75b93cc65-582b-4486-9153-d37423535cc3_189x189.jpeg)

- **Nama**: Simon Yang
- **Agensi**: E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/simon-yang-951612/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/simon-yang-951612/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 18,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

No.22A, RCI Park, Jln Kesidang 2, Kawasan Perindustrian Sungai Choh, 48200 Serendah, Selangor, Rawang Corporate Industrial Park, Rawang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 10,882 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)