# Taman Perindustrian Puchong, Puchong

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                |
| ----------------------- | ---------------------------------------------- |
| **Title**               | Taman Perindustrian Puchong, Puchong           |
| **Address**             | Taman Perindustrian Puchong, Puchong, Selangor |
| **Price**               | RM 21,000 /bulan                               |
| **Is Verified Listing** | No                                             |
| **kps (lantai)**        | 7,400                                          |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Puchong](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-puchong-ai5y2 "Puchong")
- [Kilang Berkembar](https://www.iproperty.com.my/bm/kilang-berkembar-disewa/sekitar-puchong-ai5y2 "Kilang Berkembar")
- **rent-200451228**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Perindustrian Puchong, Puchong oleh Lily Tan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ee6r191a17ad-68f3-4bdd-99e1-9cc3de552d9e_810x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ee6r191a17ad-68f3-4bdd-99e1-9cc3de552d9e_810x1080.jpeg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Perindustrian Puchong, Puchong oleh Lily Tan - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Perindustrian Puchong, Puchong oleh Lily Tan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-imd7d77867e9-2cde-4f82-9cff-1dceb36a87d6_810x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-imd7d77867e9-2cde-4f82-9cff-1dceb36a87d6_810x1080.jpeg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Perindustrian Puchong, Puchong oleh Lily Tan - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Perindustrian Puchong, Puchong oleh Lily Tan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3ayi7ca688a7-f43c-4db3-8667-b4da586b1caa_810x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3ayi7ca688a7-f43c-4db3-8667-b4da586b1caa_810x1080.jpeg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Perindustrian Puchong, Puchong oleh Lily Tan - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Perindustrian Puchong, Puchong oleh Lily Tan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-fma837c89384-f2b6-4065-a3cc-7540c63530f1_1080x607.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-fma837c89384-f2b6-4065-a3cc-7540c63530f1_1080x607.jpeg "Kilang Berkembar untuk Disewa di Taman Perindustrian Puchong, Puchong oleh Lily Tan - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kilang Berkembar untuk disewa
- Disenaraikan pada 10 Apr 2026
- ID penyenaraian - 200451228
- 7,400 kps luas pelan lantai
- 7,400 kps luas tanah (60 ft x 122 ft)
- RM 2.84 psf (lantai)
- RM 2.84 psf (tanah)
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang hartanah ini

> Taman Perindustrian Puchong 2 Storey Semi-D Factory For Rent

*WTL*<br /><br />2 Storey Semi-D Factory @ Taman Perindustrian Puchong<br /><br />- Land Area: 7,400sqft (60ftX122ft)<br />- Power Supply: 100Amp<br /><br />Rental Price: RM21,000/Month<br /><br />Kindly contact Nene Tan (REN34191)<br />011*631*464*99

## Ejen Hartanah

![Lily Tan](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/kpahcd3c49fc-d960-40c1-9709-c923d4ebe0b3_1290x1290.jpeg)

- **Nama**: Lily Tan
- **Agensi**: PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/lily-tan-1482749/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/lily-tan-1482749/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 21,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Taman Perindustrian Puchong, Puchong, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 7,400 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan