# Bandar Puchong Jaya, Jalan Rajawali, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                   |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Bandar Puchong Jaya, Jalan Rajawali, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong |
| **Address**             | Jalan Rajawali, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor            |
| **Price**               | RM 10,000 /mo (_Negotiable_)                                      |
| **Is Verified Listing** | No                                                                |
| **BM**                  | 1                                                                 |
| **kps (lantai)**        | 9,000                                                             |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Puchong](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-puchong-ai5y2 "Puchong")
- [Semi-D Komersial](https://www.iproperty.com.my/bm/komersial-semi-d-disewa/sekitar-puchong-ai5y2 "Semi-D Komersial")
- **rent-500271871**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834714.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834714.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg "Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834717.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834717.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg "Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Interior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834719.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834719.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg "Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Interior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834722.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834722.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg "Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Interior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834725.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834725.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg "Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Interior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834727.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500271871/UPHO.278834727.V800/Bandar-Puchong-Jaya-Jalan-Rajawali-Puchong-Malaysia.jpg "Semi-D Komersial untuk Disewa di BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong oleh Johnson Khoo - Interior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Semi-D Komersial for rent
- Bare
- Disenaraikan pada 10 Apr 2026
- ID penyenaraian - 500271871
- 9,000 kps luas pelan lantai
- 9,000 kps luas tanah
- RM 1.11 psf (lantai)
- RM 1.11 psf (tanah)
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 1 lif kargo

## Tentang Bandar Puchong Jaya, Jalan Rajawali

> 1st, Floor Semi-D Warehouse, Bandar Puchong Jaya, Jalan Rajawali

Semi-D Warehouse, 1st, Floor,<br />Bandar Puchong Jaya, Jalan Rajawali<br />Rental : RM10,000.00<br />View to Offer<br />…………………………….<br />Facing Main Road<br />Basic Unit <br />Storage Area : 9,000 sq.ft. 90 X 100<br />…………………………….<br />If Interested To View or for more information. <br />Please call or WhatsApp. Johnson 016_2200_847<br />Thanks You so much.

## Ejen Hartanah

![Johnson Khoo](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/5ixh72940d05-8c1b-4d35-9b86-2aa0718376cc_758x758.jpeg)

- **Nama**: Johnson Khoo
- **Agensi**: CNH Realty
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/johnson-khoo-1581004/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/johnson-khoo-1581004/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 10,000 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Rajawali, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 9,000 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)