# Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang)

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                         |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang)           |
| **Address**             | Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor |
| **Price**               | RM 4,000 /mo                                            |
| **Is Verified Listing** | No                                                      |
| **BM**                  | 3                                                       |
| **kps**                 | 2,500                                                   |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Port Klang (Pelabuhan Klang)](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-port-klang-pelabuhan-klang-9mai4 "Port Klang (Pelabuhan Klang)")
- [Shop](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-disewa/sekitar-port-klang-pelabuhan-klang-9mai4 "Shop")
- **rent-501318333**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039311.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039311.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039281.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039281.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039278.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039278.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039363.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039363.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039282.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039282.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039284.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501318333/UPHO.381039284.V800/Taman-Jalan-Kem-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang) oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Shop for rent
- Bare
- Disenaraikan pada 13 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501318333
- 2,500 sqft luas pelan lantai
- RM 1.60 psf (lantai)
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Taman Jalan Kem

> 1.5 Storey Terrace Warehouse @ Taman Jalan Kem , Port Klang

Shop / Office / Factory<br /><br />-2500sqft<br />-25 X 80<br />-Bare furnished<br />-Wide Road and Functional Layout<br /><br />First come first serve<br /><br />Multiple units available<br /><br />All images shown are genuine and can be arranged for viewing.<br /><br />Please feel free to reach out to Chloe <br />0111<br />3090<br />144 <br />to schedule a viewing appointment.<br />Zero One One One<br />Three Zero Nine Zero<br />One Four Four

## Kemudahan

- 24-hour access

## Ejen Hartanah

![Chloe Wong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/6njxb691c785-94a0-4c02-a6fd-99e5ad7dfaf5_852x852.jpeg)

- **Nama**: Chloe Wong
- **Agensi**: THE INFINITE ESTATE SDN BHD [ E (1) 2133 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/chloe-wong-1309694/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/chloe-wong-1309694/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 4,000 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Taman Jalan Kem, Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 2,500 sqft.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)