# Bandar Puteri Klang, Port Klang (Pelabuhan Klang)

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                   |
| ----------------------- | ------------------------------------------------- |
| **Title**               | Bandar Puteri Klang, Port Klang (Pelabuhan Klang) |
| **Address**             | Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor            |
| **Price**               | RM 1,500 /mo                                      |
| **Is Verified Listing** | No                                                |
| **BM**                  | 2                                                 |
| **kps**                 | 1,650                                             |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Port Klang (Pelabuhan Klang)](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-port-klang-pelabuhan-klang-9mai4 "Port Klang (Pelabuhan Klang)")
- [Shop](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-disewa/sekitar-port-klang-pelabuhan-klang-9mai4 "Shop")
- **rent-501274366**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514719.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514719.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514717.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514717.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514705.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514705.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514707.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514707.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514714.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514714.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514712.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514712.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514716.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514716.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514710.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501274366/UPHO.380514710.V800/Bandar-Puteri-Klang-Port-Klang-Pelabuhan-Klang-Malaysia.jpg "Shop untuk Disewa di Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor oleh Cassey Lim - Interior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Shop for rent
- Partially fitted
- Disenaraikan pada 6 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501274366
- 1,650 sqft luas pelan lantai
- RM 0.91 psf (lantai)
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Bandar Puteri Klang

> Bandar Puteri Klang

Bandar Puteri Klang<br />1st Floor Shoplot for Rent<br />22x75<br />Partition Room<br />Basic Condition <br />2 Toilet <br />Asking Rental: RM1500<br />Cassey
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Ejen Hartanah

![Cassey Lim](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/ptojbdd843fd-5f01-49e4-895c-b0643441d310_3196x3196.jpeg)

- **Nama**: Cassey Lim
- **Agensi**: THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/cassey-lim-885103/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/cassey-lim-885103/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 1,500 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Port Klang (Pelabuhan Klang), Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,650 sqft.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan