# Taman Kota Masai, Pasir Gudang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                               |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Taman Kota Masai, Pasir Gudang                                |
| **Address**             | Eco Biz 3 @ Eco Tropic, Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor |
| **Price**               | RM 3,000 /bulan                                               |
| **Is Verified Listing** | No                                                            |
| **BM**                  | 0                                                             |
| **kps (lantai)**        | 1,400                                                         |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Johor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-johor-2hh35 "Johor")
- [Pasir Gudang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-pasir-gudang-3w63z "Pasir Gudang")
- [Shop / Office](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-pejabat-disewa/sekitar-pasir-gudang-3w63z "Shop / Office")
- **rent-200257795**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-w4a0fbbe2973-c329-4716-b590-78b1f7c2cfe9_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-w4a0fbbe2973-c329-4716-b590-78b1f7c2cfe9_866x1154.png "Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yizu675971ce-dd40-4736-abf3-2ada76a19c09_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yizu675971ce-dd40-4736-abf3-2ada76a19c09_866x1154.png "Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-5te94768f63e-815d-488b-9748-197f25394c6e_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-5te94768f63e-815d-488b-9748-197f25394c6e_866x1154.png "Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rel4e7ab77fb-ab37-40d9-9efa-fc1112d9d8da_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rel4e7ab77fb-ab37-40d9-9efa-fc1112d9d8da_866x1154.png "Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-p7it8ef4489a-52d3-43dd-af62-4f8b11f23b20_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-p7it8ef4489a-52d3-43dd-af62-4f8b11f23b20_866x1154.png "Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-srb28875f01f-86f9-4a10-9d8c-ddaedcbf1d43_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-srb28875f01f-86f9-4a10-9d8c-ddaedcbf1d43_866x1154.png "Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-98p5cfc0df34-8255-4464-b93d-abb313f2f486_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-98p5cfc0df34-8255-4464-b93d-abb313f2f486_866x1154.png "Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mzbw8430298b-ef30-452d-ac3b-086278b21d4d_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mzbw8430298b-ef30-452d-ac3b-086278b21d4d_866x1154.png "Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bbm1ab89e214-511b-403b-8623-ef7b1f13b1a2_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bbm1ab89e214-511b-403b-8623-ef7b1f13b1a2_866x1154.png "Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kjjm00bd5bc3-67fe-4984-ae35-a4ec55d7271c_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kjjm00bd5bc3-67fe-4984-ae35-a4ec55d7271c_866x1154.png "Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1kz57b34ae76-42f7-4c32-847f-c632c5be3a8d_866x1154.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1kz57b34ae76-42f7-4c32-847f-c632c5be3a8d_866x1154.png "Shop / Office untuk Disewa di Taman Kota Masai, Pasir Gudang oleh Akmal Ali - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Shop / Office untuk disewa
- Disenaraikan pada 4 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200257795
- 1,400 kps luas pelan lantai
- 1,400 kps luas tanah
- RM 2.14 psf (lantai)
- RM 2.14 psf (tanah)
- Pegangan bebas
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang hartanah ini

> Shoplot brand new Kota masai Eco biz 3

SHOPLOT ECO BIZ 3 @ ECO TROPIC MASAI<br /><br />2 STOREY SHOPLOT<br />SIZE 20x70 1400SQFT<br />BRAND NEW SHOPLOT<br />READY TO MOVE IN<br />GRAB NOW!!!<br /><br />GROUNDFLOOR RENT RM3,000<br /><br /><br />CALL OR WHATSAPP<br />AKMAL
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="+0*****"
            masked-value="+0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Ejen Hartanah

![Akmal Ali](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/agsia212f3f0-45c7-4458-a652-648a55f98e2b_3024x3024.jpeg)

- **Nama**: Akmal Ali
- **Agensi**: OD LEGACY REALTY SDN BHD [ E (1) 2004 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/akmal-ali-836329/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/akmal-ali-836329/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 3,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Eco Biz 3 @ Eco Tropic, Taman Kota Masai, Pasir Gudang, Johor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)