# Jalan Pintasan Muar, Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                 |
| ----------------------- | --------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Jalan Pintasan Muar, Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar        |
| **Address**             | Jalan Pintasan Muar, Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar, Johor |
| **Price**               | RM 20,000 /mo (_Negotiable_)                                    |
| **Is Verified Listing** | No                                                              |
| **BM**                  | 2                                                               |
| **kps (lantai)**        | 10,000                                                          |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Johor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-johor-2hh35 "Johor")
- [Muar](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-muar-mn1yx "Muar")
- [Semi-D Komersial](https://www.iproperty.com.my/bm/komersial-semi-d-disewa/sekitar-muar-mn1yx "Semi-D Komersial")
- **rent-500355938**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Semi-D Komersial untuk Disewa di Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar oleh Susan Lim - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500355938/UPHO.279075702.V800/Jalan-Pintasan-Muar-Muar-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500355938/UPHO.279075702.V800/Jalan-Pintasan-Muar-Muar-Malaysia.jpg "Semi-D Komersial untuk Disewa di Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar oleh Susan Lim - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Komersial untuk Disewa di Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar oleh Susan Lim - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500355938/UPHO.279075703.V800/Jalan-Pintasan-Muar-Muar-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500355938/UPHO.279075703.V800/Jalan-Pintasan-Muar-Muar-Malaysia.jpg "Semi-D Komersial untuk Disewa di Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar oleh Susan Lim - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Komersial untuk Disewa di Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar oleh Susan Lim - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500355938/UPHO.279075704.V800/Jalan-Pintasan-Muar-Muar-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500355938/UPHO.279075704.V800/Jalan-Pintasan-Muar-Muar-Malaysia.jpg "Semi-D Komersial untuk Disewa di Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar oleh Susan Lim - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Komersial untuk Disewa di Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar oleh Susan Lim - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500355938/UPHO.279075707.V800/Jalan-Pintasan-Muar-Muar-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500355938/UPHO.279075707.V800/Jalan-Pintasan-Muar-Muar-Malaysia.jpg "Semi-D Komersial untuk Disewa di Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar oleh Susan Lim - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Semi-D Komersial untuk Disewa di Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar oleh Susan Lim - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500355938/UPHO.279075821.V800/Jalan-Pintasan-Muar-Muar-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500355938/UPHO.279075821.V800/Jalan-Pintasan-Muar-Muar-Malaysia.jpg "Semi-D Komersial untuk Disewa di Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar oleh Susan Lim - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Semi-D Komersial for rent
- Bare
- Disenaraikan pada 25 Mac 2026
- ID penyenaraian - 500355938
- 10,000 kps luas pelan lantai
- 20,484 kps luas tanah
- RM 2.00 psf (lantai)
- RM 0.98 psf (tanah)
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 8 lot tempat letak kereta

## Tentang Jalan Pintasan Muar

> Commercial Semi-D in Muar, Johor for Rent

Discover this expansive 10,000 sqft commercial semi-D available for rental now in Johor, Muar, Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Jalan Bakariah, Jalan Pintasan Muar. This prime location is perfect for businesses looking to thrive. <br /><br />With its strategic location, this property promises high visibility and easy access for customers. Don't miss the chance to secure this ideal commercial space, perfect for your business ventures!<br /><br />For more details or viewing pls contact or whatsapp Susan
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        <br />REN 74860

## Ejen Hartanah

![Susan Lim](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/zb4l2cf0d873-3653-41ed-8d6a-1ae11bb5c5f3_1198x1198.jpeg)

- **Nama**: Susan Lim
- **Agensi**: IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/susan-lim-2392155/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/susan-lim-2392155/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 20,000 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Pintasan Muar, Kampung Bakar Batu Sabak Awor, Muar, Johor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 10,000 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)