# Kami, Mont Kiara

| PROPERTY OVERVIEW       |                                            |
| ----------------------- | ------------------------------------------ |
| **Title**               | Kami, Mont Kiara                           |
| **Address**             | Jalan Duta Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 3,200 /bulan (_Boleh dirunding_)        |
| **Is Verified Listing** | No                                         |
| **BT**                  | 2+1                                        |
| **BM**                  | 2                                          |
| **kps**                 | 980                                        |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Mont Kiara](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-mont-kiara-q9qzw "Mont Kiara")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-disewa/sekitar-mont-kiara-q9qzw "Kediaman Servis")
- **rent-501025255**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047285.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047285.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047278.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047278.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047284.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047284.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047282.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047282.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Dining Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047291.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047291.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Dining Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047281.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047281.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047274.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047274.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047277.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047277.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Study - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047271.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047271.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Study - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047288.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047288.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047290.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047290.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047289.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047289.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bathroom - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047293.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047293.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047292.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047292.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047294.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501025255/UPHO.288047294.V800/Kami-Mont-Kiara-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Kami oleh Jack Low - Bathroom - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk disewa
- Kelengkapan penuh
- Disiapkan pada 2024
- Fleksibel sewa
- Disenaraikan pada 15 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501025255
- 980 kps luas pelan lantai
- RM 3.27 psf (lantai)
- Pegangan bebas
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh United Time Development Sdn Bhd
- 168 Jumlah unit
- 2 lot tempat letak kereta

## Tentang Kami

> Kami Mont Kiara For Rent!

Kami Mont Kiara<br />For rent<br /><br />- 980sf<br />- 2+1 bedrooms & 2 bathrooms<br />- Fully furnished<br />- 2 carparks<br />- Brand new<br /><br />Whatsapp for viewing arrangement today!

- Kafe
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kedai serbaneka
- Kolam renang
- Taman permainan
- Tempat letak kereta berbumbung
- Titik turun

## Ejen Hartanah

![Jack Low](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/hecj3063f2b9-406c-4102-852b-11cd90c93a7d_474x474.png)

- **Nama**: Jack Low
- **Agensi**: E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jack-low-879541/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jack-low-879541/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 3,200 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Duta Kiara, Mont Kiara, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 980 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)