# The Gardens South Tower, Mid Valley City, The Gardens, KL Eco City, KLEC, Mid Valley City

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                           |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | The Gardens South Tower, Mid Valley City, The Gardens, KL Eco City, KLEC, Mid Valley City |
| **Address**             | Mid Valley City, Kuala Lumpur                                                             |
| **Price**               | RM 58,999 /mo                                                                             |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                        |
| **kps**                 | 7,564                                                                                     |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Mid Valley City](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-mid-valley-city-20ada "Mid Valley City")
- [Pejabat](https://www.iproperty.com.my/bm/pejabat-disewa/sekitar-mid-valley-city-20ada "Pejabat")
- **rent-105808441**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Jason Khor - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-jp2wc790db43-67bf-4a2c-a3c0-52c84b4e6a15_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-jp2wc790db43-67bf-4a2c-a3c0-52c84b4e6a15_4032x3024.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Jason Khor - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Jason Khor - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cwis648e8379-2269-4ca2-929b-90ca5d2cfc75_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cwis648e8379-2269-4ca2-929b-90ca5d2cfc75_4032x3024.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Jason Khor - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Jason Khor - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yvpx5363423e-8c65-4aff-945d-7a4d566dba66_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yvpx5363423e-8c65-4aff-945d-7a4d566dba66_4032x3024.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Jason Khor - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Jason Khor - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ykbidce89fab-390b-4670-bc20-66e189a70a3e_3024x4032.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ykbidce89fab-390b-4670-bc20-66e189a70a3e_3024x4032.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Jason Khor - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Jason Khor - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yrh8f5092a25-b767-4eb7-8888-7d4517ccec42_4032x3024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-yrh8f5092a25-b767-4eb7-8888-7d4517ccec42_4032x3024.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Jason Khor - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pejabat for rent
- Bare
- Disenaraikan pada 7 Apr 2026
- ID penyenaraian - 105808441
- 7,564 kps luas pelan lantai
- RM 7.80 psf (lantai)
- Hak milik induk
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang The Gardens South Tower, Mid Valley City, The Gardens, KL Eco City, KLEC

> Most Strategic Office Location

|The Gardens South Tower | Mid Valley | The Gardens |<br /><br />Corporate Office For Rent with private washroom<br />Built-up: Approximately 7,564sqft <br /><br />Asking Rental : RM 58,999<br />***Price is Negotiable***<br /><br />### Owner listings are welcome ###<br /><br />For FREE CONSULTATION & VIEWING ARRANGEMENT, kindly contact<br />我们也提供中文服务，欢迎随时询问马来西亚永久产权 | 零公摊面积 | 零遗产税的房产。<br /><br />Jason Khor 小许<br />REN 43856<br />Contact no. :
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="+6*****"
            masked-value="+6*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        <br />WeChat : Jasonkhor16

## Kemudahan bersama

- 24-hour security
- Business centre
- Parking

## Ejen Hartanah

![Jason Khor](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/96za9f161012-883c-46ac-ac58-8d4e019520d4_853x853.jpeg)

- **Nama**: Jason Khor
- **Agensi**: Zerin Properties Sdn. Bhd.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jason-khor-939581/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jason-khor-939581/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 58,999 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Mid Valley City, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 7,564 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.