# Mid Valley Office for rent, Mid Valley City

| PROPERTY OVERVIEW       |                                             |
| ----------------------- | ------------------------------------------- |
| **Title**               | Mid Valley Office for rent, Mid Valley City |
| **Address**             | Mid Valley City, Kuala Lumpur               |
| **Price**               | RM 39,000 /mo                               |
| **Is Verified Listing** | No                                          |
| **kps (lantai)**        | 5,000                                       |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Mid Valley City](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-mid-valley-city-20ada "Mid Valley City")
- [Pejabat](https://www.iproperty.com.my/bm/pejabat-disewa/sekitar-mid-valley-city-20ada "Pejabat")
- **rent-105130355**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-03c3b979b5ad-f400-4b15-85ee-bf26138fe6fd_275x183.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-03c3b979b5ad-f400-4b15-85ee-bf26138fe6fd_275x183.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ng2r05c843bb-b6cf-4b91-9d3b-6d33887b0d8b_1920x1000.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ng2r05c843bb-b6cf-4b91-9d3b-6d33887b0d8b_1920x1000.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ucy7bce24eca-8df4-48e1-ba8f-f6d39ec200cf_275x183.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ucy7bce24eca-8df4-48e1-ba8f-f6d39ec200cf_275x183.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ouay6a3f77f8-a79e-429d-9e7d-f22dacc07a66_600x319.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ouay6a3f77f8-a79e-429d-9e7d-f22dacc07a66_600x319.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xo1cc5beebeb-9693-497a-a666-c47f2696fdd7_1040x780.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xo1cc5beebeb-9693-497a-a666-c47f2696fdd7_1040x780.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-07wc1a497148-48e5-442a-89c6-fe8b9f95e9bc_1040x780.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-07wc1a497148-48e5-442a-89c6-fe8b9f95e9bc_1040x780.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-q512688c09af-0854-4718-9772-6bbfd3a35cc6_1040x780.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-q512688c09af-0854-4718-9772-6bbfd3a35cc6_1040x780.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-02lm9b411e85-9fea-4990-accb-7f1df4b621a2_1040x780.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-02lm9b411e85-9fea-4990-accb-7f1df4b621a2_1040x780.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Steve Ng - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pejabat for rent
- Disenaraikan pada 14 Mei 2026
- ID penyenaraian - 105130355
- 5,000 kps luas pelan lantai
- 5,000 kps luas tanah
- RM 7.80 psf (lantai)
- RM 7.80 psf (tanah)
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Mid Valley Office for rent

> Midvalley office Link to mid valley shopping mall, train stations

The Garden South Tower is located Lingkaran Syed Putra, Mid Valley City, 58000 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur.<br /><br />The Gardens business center is located between Petaling Jaya, Selangor and Kuala Lumpur City Centre, The Gardens Mid Valley is the most strategic meeting point for businesses in the Klang Valley.<br /><br />Few Units available. Contact Steve Ng
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         for more information.

## Ejen Hartanah

![Steve Ng](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/nmvad2f04673-6076-40e5-9f4e-a71052ced373_500x500.png)

- **Nama**: Steve Ng
- **Agensi**: GREENFIELD PROPERTIES [ E (2) 1064 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/steve-ng-851574/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/steve-ng-851574/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 39,000 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Mid Valley City, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 5,000 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan

- Mengenai Kami: [https://www.propertygurugroup.com](https://www.propertygurugroup.com)