# Menara IGB, Mid Valley City

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                     |
| ----------------------- | --------------------------------------------------- |
| **Title**               | Menara IGB, Mid Valley City                         |
| **Address**             | Lingkaran Syed Putra, Mid Valley City, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 83,810 /mo                                       |
| **Is Verified Listing** | No                                                  |
| **BM**                  | 10+                                                 |
| **kps (lantai)**        | 12,325                                              |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Mid Valley City](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-mid-valley-city-20ada "Mid Valley City")
- [Pejabat](https://www.iproperty.com.my/bm/pejabat-disewa/sekitar-mid-valley-city-20ada "Pejabat")
- **rent-106860770**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-pgboa21108d1-2fbc-4d6a-a24d-233027760a47_827x1240.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-pgboa21108d1-2fbc-4d6a-a24d-233027760a47_827x1240.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-pqh460f0e617-cd9c-499f-998b-29eef12f9c6c_534x831.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-pqh460f0e617-cd9c-499f-998b-29eef12f9c6c_534x831.png "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-la2v4a06b041-eac7-45e0-8c8b-f018a9404c48_1170x744.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-la2v4a06b041-eac7-45e0-8c8b-f018a9404c48_1170x744.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mo52c89e6fbc-bf89-47dc-92da-1e0613bf89df_1000x667.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mo52c89e6fbc-bf89-47dc-92da-1e0613bf89df_1000x667.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f89k4eb966f3-9f8b-4b47-b752-62618dc27f4c_1000x667.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f89k4eb966f3-9f8b-4b47-b752-62618dc27f4c_1000x667.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0pzefe85bfaa-0506-4529-abdb-fc4116df40c3_1170x785.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0pzefe85bfaa-0506-4529-abdb-fc4116df40c3_1170x785.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rxwte140fd56-421d-4af5-8f88-455b92f9734c_1170x785.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rxwte140fd56-421d-4af5-8f88-455b92f9734c_1170x785.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1bb65e98d95a-94b1-4f6b-a5eb-c64ec0bbb1dc_1170x785.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1bb65e98d95a-94b1-4f6b-a5eb-c64ec0bbb1dc_1170x785.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qv4v0c05d2ac-6c88-4e0d-b217-af63ebd1ec86_1170x785.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qv4v0c05d2ac-6c88-4e0d-b217-af63ebd1ec86_1170x785.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Mid Valley City, Kuala Lumpur oleh Andrew Lim - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pejabat for rent
- Disenaraikan pada 3 Apr 2026
- ID penyenaraian - 106860770
- 12,325 kps luas pelan lantai
- 12,325 kps luas tanah
- RM 6.80 psf (lantai)
- RM 6.80 psf (tanah)
- Pegangan bebas
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Menara IGB

> Menara igb

Menara IGB for rent size start on 2500sf to 12,000sf 1 floor<br />per sf RM6.80<br /><br /><br />For more info Please call or whatapps<br /><br />Owner Welcome To List!!!

## Kemudahan bersama

- 24-hour security
- Parking

## Ejen Hartanah

![Andrew Lim](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/nivb0376ce1b-6d46-4a07-a630-48e09b8cf3b5_180x135.jpeg)

- **Nama**: Andrew Lim
- **Agensi**: EUM REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1708 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/andrew-lim-846410/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/andrew-lim-846410/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 83,810 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Lingkaran Syed Putra, Mid Valley City, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 12,325 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)