# Renna Residence @ The NorthBank, Kuching

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                  |
| ----------------------- | ------------------------------------------------ |
| **Title**               | Renna Residence @ The NorthBank, Kuching         |
| **Address**             | Kuching - Samarahan Expressway, Kuching, Sarawak |
| **Price**               | RM 2,800 /bulan (_Lihat ke Tawaran_)             |
| **Is Verified Listing** | No                                               |
| **BT**                  | 2                                                |
| **BM**                  | 2                                                |
| **kps**                 | 885                                              |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Sarawak](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-sarawak-dh4eg "Sarawak")
- [Kuching](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuching-s70ov "Kuching")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-disewa/sekitar-kuching-s70ov "Kediaman Servis")
- **rent-501381202**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790276.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790276.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790273.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790273.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Dining Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790274.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790274.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Dining Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790278.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790278.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790280.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790280.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790269.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790269.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Gym - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790270.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790270.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Gym - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790272.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UPHO.381790272.V800/Renna-Residence-The-NorthBank-Kuching-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

<details>
<summary>Pelan Lantai</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UFLOO.381790294.V800.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501381202/UFLOO.381790294.V800.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Renna Residence @ The NorthBank oleh San San Wong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk disewa
- Kelengkapan penuh
- Disiapkan pada 2025
- Disenaraikan pada 21 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501381202
- 885 kps luas pelan lantai
- RM 3.16 psf (lantai)
- Pegangan pajakan
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Unknown Developer
- 296 Jumlah unit
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang Renna Residence @ The NorthBank

> Renna Residence 2-Bedroom Unit, The NorthBank For Rent

FOR RENT Renna Residence 2-Bedroom Unit, The NorthBank <br /><br />Level 7 mid-floor unit<br />885 sq ft<br />2 bedrooms | 2 bathrooms | 1 car park<br />Suitable for family<br /><br />Fully furnished with air-conditioners, ceiling fans, wardrobes, hood & hob, fridge, and washer dryer.<br /><br />24-hour gated and guarded with full facilities including swimming pool, gym, karaoke room, and playground.<br /><br />Rental: RM2,800 negotiable<br />Deposit: 2 + 1 + 1<br /><br />Message me now to schedule an appointment!<br /><br />Wong San San | REN 79903<br />Buy | Sell | Rent – Houses, Shops & Land

## Ejen Hartanah

![San San Wong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/2qtp5458455b-599f-4695-a46c-2e925dd28806_1060x1060.png)

- **Nama**: San San Wong
- **Agensi**: PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/7 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/san-san-wong-3067850/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/san-san-wong-3067850/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 2,800 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Kuching - Samarahan Expressway, Kuching, Sarawak.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 885 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)