# (Flat | Prime Area | Strong Tourist | NEGO) KLCC @ Imbi Commercial Land, KL City Centre

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                       |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | (Flat \| Prime Area \| Strong Tourist \| NEGO) KLCC @ Imbi Commercial Land, KL City Centre            |
| **Address**             | Jalan Imbi, Chow Kit, Pudu, Cheras, Ampang, Kampung Baru, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 99,999 /bulan (_Boleh dirunding_)                                                                  |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                    |
| **kps**                 | 10,000                                                                                                |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [KL City Centre](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kl-city-centre-kpycl "KL City Centre")
- [Tanah Komersial](https://www.iproperty.com.my/bm/tanah-komersial-disewa/sekitar-kl-city-centre-kpycl "Tanah Komersial")
- **rent-501382828**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Tanah Komersial untuk Disewa di KL City Centre, Kuala Lumpur oleh John Tan - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501382828/UPHO.381809552.V800/-Flat-Prime-Area-Strong-Tourist-NEGO-KLCC-Imbi-Commercial-Land-KL-City-Centre-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501382828/UPHO.381809552.V800/-Flat-Prime-Area-Strong-Tourist-NEGO-KLCC-Imbi-Commercial-Land-KL-City-Centre-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di KL City Centre, Kuala Lumpur oleh John Tan - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di KL City Centre, Kuala Lumpur oleh John Tan - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501382828/UPHO.381809553.V800/-Flat-Prime-Area-Strong-Tourist-NEGO-KLCC-Imbi-Commercial-Land-KL-City-Centre-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501382828/UPHO.381809553.V800/-Flat-Prime-Area-Strong-Tourist-NEGO-KLCC-Imbi-Commercial-Land-KL-City-Centre-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di KL City Centre, Kuala Lumpur oleh John Tan - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di KL City Centre, Kuala Lumpur oleh John Tan - Car Park - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501382828/UPHO.381809554.V800/-Flat-Prime-Area-Strong-Tourist-NEGO-KLCC-Imbi-Commercial-Land-KL-City-Centre-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501382828/UPHO.381809554.V800/-Flat-Prime-Area-Strong-Tourist-NEGO-KLCC-Imbi-Commercial-Land-KL-City-Centre-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di KL City Centre, Kuala Lumpur oleh John Tan - Car Park - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di KL City Centre, Kuala Lumpur oleh John Tan - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501382828/UPHO.381809555.V800/-Flat-Prime-Area-Strong-Tourist-NEGO-KLCC-Imbi-Commercial-Land-KL-City-Centre-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501382828/UPHO.381809555.V800/-Flat-Prime-Area-Strong-Tourist-NEGO-KLCC-Imbi-Commercial-Land-KL-City-Centre-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di KL City Centre, Kuala Lumpur oleh John Tan - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di KL City Centre, Kuala Lumpur oleh John Tan - Car Park - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501382828/UPHO.381809556.V800/-Flat-Prime-Area-Strong-Tourist-NEGO-KLCC-Imbi-Commercial-Land-KL-City-Centre-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501382828/UPHO.381809556.V800/-Flat-Prime-Area-Strong-Tourist-NEGO-KLCC-Imbi-Commercial-Land-KL-City-Centre-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di KL City Centre, Kuala Lumpur oleh John Tan - Car Park - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Tanah Komersial untuk disewa
- Disenaraikan pada 22 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501382828
- 10,000 kps luas tanah
- RM 10.00 psf (tanah)
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang (Flat | Prime Area | Strong Tourist | NEGO) KLCC @ Imbi Commercial Land

> Price are negotiable

Imbi @ KL City Centre<br /><br />* Commercial flat land<br />* Land area 10,000 sq.ft.<br />* Prime KL city-centre location<br />* Strong tourist, office and local customer traffic<br />* Walking distance to Berjaya Times Square and Lalaport BBCC<br />* Direct access to MRT, Monorail & public transport<br />* Surrounded by established businesses and apartments<br />* Price are negotiable<br /><br />019*388*8168 (JOHN TAN @ REN 28146) or<br />012*972*0558 (CATH NG @ REN 29699)<br /><br />Feel free to contact us for further information & viewings. Thank you.

## Kemudahan bersama

- Tempat letak kereta berbumbung

## Ejen Hartanah

![John Tan](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/dvez3c92dc4c-9321-428e-8d69-0bcb169ae234_319x319.jpeg)

- **Nama**: John Tan
- **Agensi**: POLYGON PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1714 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/john-tan-827901/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/john-tan-827901/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi Tanah Komersial?

Harga sewaan bagi Tanah Komersial ialah RM 99,999 /bulan.

#### Dimanakah lokasi tempat ini?

Jalan Imbi, Chow Kit, Pudu, Cheras, Ampang, Kampung Baru, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur.

#### Berapakah keluasan tanah bagi Tanah Komersial ini?

10,000 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)