# First Floor Retail Office in KLCC! Facing Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                     |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | First Floor Retail Office in KLCC! Facing Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre |
| **Address**             | 26, Jln Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur                           |
| **Price**               | RM 60,788 /mo                                                                       |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                  |
| **kps**                 | 9,352                                                                               |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [KL City Centre](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kl-city-centre-kpycl "KL City Centre")
- [Pejabat-Runcit](https://www.iproperty.com.my/bm/pejabat-runcit-disewa/sekitar-kl-city-centre-kpycl "Pejabat-Runcit")
- **rent-200276106**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-15xb36294099-8681-4ab7-8079-45172b56742a_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-15xb36294099-8681-4ab7-8079-45172b56742a_1280x960.jpeg "Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my")
- [![Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0qar592e0323-d299-4520-a4e4-5cd1d6dda7b0_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0qar592e0323-d299-4520-a4e4-5cd1d6dda7b0_1280x960.jpeg "Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my")
- [![Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mll4ac830c8b-04b0-4f92-a97a-fb777e260bf8_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mll4ac830c8b-04b0-4f92-a97a-fb777e260bf8_1280x960.jpeg "Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my")
- [![Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0jbef7da51e0-b094-4264-83f7-8a38cbcbaa41_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0jbef7da51e0-b094-4264-83f7-8a38cbcbaa41_1280x960.jpeg "Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my")
- [![Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wlem4f94a0be-ccc2-4325-ae8e-65baca1deb1a_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wlem4f94a0be-ccc2-4325-ae8e-65baca1deb1a_1280x960.jpeg "Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my")
- [![Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-aejq4ebefea1-30ec-430b-96db-7d3ea0d558d9_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-aejq4ebefea1-30ec-430b-96db-7d3ea0d558d9_1280x960.jpeg "Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my")
- [![Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ave0a1604634-7f0f-4cb0-816f-0297e2e1cd57_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ave0a1604634-7f0f-4cb0-816f-0297e2e1cd57_1280x960.jpeg "Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my")
- [![Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-szu085e785cd-101e-441d-8a69-e29a92942eeb_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-szu085e785cd-101e-441d-8a69-e29a92942eeb_1280x960.jpeg "Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my")
- [![Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9bpv17a7e8b9-5471-4524-8248-e40ef608cc78_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9bpv17a7e8b9-5471-4524-8248-e40ef608cc78_1280x960.jpeg "Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my")
- [![Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xn80b42b5936-12f8-4c2c-a4a0-ca9df513b0d5_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xn80b42b5936-12f8-4c2c-a4a0-ca9df513b0d5_1280x960.jpeg "Pejabat-Runcit untuk Disewa di KLCC, KL City Centre oleh Kevin Lum - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pejabat-Runcit for rent
- Bare
- Disenaraikan pada 3 Apr 2026
- ID penyenaraian - 200276106
- 9,352 kps luas pelan lantai
- RM 6.50 psf (lantai)
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang First Floor Retail Office in KLCC! Facing Jalan Sultan Ismail

> Ground Floor Retails for rent in KLCC! Facing Jalan Sultan Ismail

CIMB HUB<br /><br />- First Floor with own toilet (No Turnstile required)<br />- Facing Jalan Sultan Ismail (Good Visibility & higher Exposure)<br />- 1 min to Raja Chulan Monorail<br />- 5 mins walk to Pavilion <br /><br />Unit & Building details:<br />- 9,352 sq. ft.<br />- Bare Condition with own toilet<br />- Rental rate per sq. ft. : RM 6.50 (Negotiable)<br /><br />---------------------------------------------<br />Kindly Call/ WhatsApp us at<br />
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         (Kevin Lum)<br />REN 29502<br />to arrange for viewing & check out available unit

## Ejen Hartanah

![Kevin Lum](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/32p59afd49c2-a114-4501-91b7-5311a6f52b3a_854x854.jpeg)

- **Nama**: Kevin Lum
- **Agensi**: KITH AND KIN REALTY SDN BHD [ E (1) 1933 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/kevin-lum-1179657/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/kevin-lum-1179657/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 60,788 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

26, Jln Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 9,352 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)