# Taman Kepong Main Road Bukit Maluri Detached Factory For Rent, Taman Kepong, Kepong

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                     |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Taman Kepong Main Road Bukit Maluri Detached Factory For Rent, Taman Kepong, Kepong |
| **Address**             | Jalan Kuang Bulan, Taman Kepong, Kepong, Kuala Lumpur                               |
| **Price**               | RM 50,000 /mo                                                                       |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                  |
| **kps (lantai)**        | 22,000                                                                              |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Kepong](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kepong-jp1ux "Kepong")
- [Kilang Terpisah](https://www.iproperty.com.my/bm/kilang-sesebuah-disewa/sekitar-kepong-jp1ux "Kilang Terpisah")
- **rent-108374167**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kilang Terpisah untuk Disewa di Taman Kepong, Kepong oleh Bond Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-byeef0158339-8e8d-4e43-b203-71dee4c07617_1365x846.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-byeef0158339-8e8d-4e43-b203-71dee4c07617_1365x846.png "Kilang Terpisah untuk Disewa di Taman Kepong, Kepong oleh Bond Lee - iProperty.com.my")
- [![Kilang Terpisah untuk Disewa di Taman Kepong, Kepong oleh Bond Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gvgod0c5e1e9-e8c3-4cc1-aa20-c3c3c063787d_1325x827.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gvgod0c5e1e9-e8c3-4cc1-aa20-c3c3c063787d_1325x827.png "Kilang Terpisah untuk Disewa di Taman Kepong, Kepong oleh Bond Lee - iProperty.com.my")
- [![Kilang Terpisah untuk Disewa di Taman Kepong, Kepong oleh Bond Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f63jf8a98c2c-c5c4-4674-b04f-23a19d69bd2d_1324x823.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f63jf8a98c2c-c5c4-4674-b04f-23a19d69bd2d_1324x823.png "Kilang Terpisah untuk Disewa di Taman Kepong, Kepong oleh Bond Lee - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kilang Terpisah for rent
- Disenaraikan pada 19 Mei 2026
- ID penyenaraian - 108374167
- 22,000 kps luas pelan lantai
- 24,000 kps luas tanah
- RM 2.27 psf (lantai)
- RM 2.08 psf (tanah)
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Taman Kepong Main Road Bukit Maluri Detached Factory For Rent

> Main Road Detached Factory

- 2 Storey Detached Factory<br />- Rental RM 50k<br />- Size built up 22k sqft<br />- Land area 24k sqft<br />- Facing main road<br /><br />More information Please Call 017<br />6868 <br />183 or WhatsApp

## Ejen Hartanah

![Bond Lee](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/fa1efa04628b-8d87-47a5-b987-415a2e884eda_882x882.png)

- **Nama**: Bond Lee
- **Agensi**: J A Valley Properties
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/bond-lee-1179851/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/bond-lee-1179851/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 50,000 /mo.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Kuang Bulan, Taman Kepong, Kepong, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 22,000 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)