# Taman Century Tamans Century’s

| PROPERTY OVERVIEW       |                                   |
| ----------------------- | --------------------------------- |
| **Title**               | Taman Century Tamans Century’s    |
| **Address**             | Taman Century, Johor Bahru, Johor |
| **Price**               | RM 3,150 /mo                      |
| **Is Verified Listing** | No                                |
| **kps**                 | 645                               |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Johor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-johor-2hh35 "Johor")
- [Johor Bahru](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-johor-bahru-v2xvv "Johor Bahru")
- [Residential Land](https://www.iproperty.com.my/bm/tanah-kediaman-disewa/sekitar-johor-bahru-v2xvv "Residential Land")
- **rent-501259204**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Residential Land untuk Disewa di Taman Century, Johor Bahru oleh T.Y Lee - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501259204/UPHO.380335038.V800/Taman-Century-Tamans-Century%E2%80%99s-Taman-Century-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501259204/UPHO.380335038.V800/Taman-Century-Tamans-Century%E2%80%99s-Taman-Century-Malaysia.jpg "Residential Land untuk Disewa di Taman Century, Johor Bahru oleh T.Y Lee - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Disewa di Taman Century, Johor Bahru oleh T.Y Lee - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501259204/UPHO.380335035.V800/Taman-Century-Tamans-Century%E2%80%99s-Taman-Century-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501259204/UPHO.380335035.V800/Taman-Century-Tamans-Century%E2%80%99s-Taman-Century-Malaysia.jpg "Residential Land untuk Disewa di Taman Century, Johor Bahru oleh T.Y Lee - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Disewa di Taman Century, Johor Bahru oleh T.Y Lee - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501259204/UPHO.380335039.V800/Taman-Century-Tamans-Century%E2%80%99s-Taman-Century-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501259204/UPHO.380335039.V800/Taman-Century-Tamans-Century%E2%80%99s-Taman-Century-Malaysia.jpg "Residential Land untuk Disewa di Taman Century, Johor Bahru oleh T.Y Lee - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Disewa di Taman Century, Johor Bahru oleh T.Y Lee - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501259204/UPHO.380335037.V800/Taman-Century-Tamans-Century%E2%80%99s-Taman-Century-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501259204/UPHO.380335037.V800/Taman-Century-Tamans-Century%E2%80%99s-Taman-Century-Malaysia.jpg "Residential Land untuk Disewa di Taman Century, Johor Bahru oleh T.Y Lee - iProperty.com.my")
- [![Residential Land untuk Disewa di Taman Century, Johor Bahru oleh T.Y Lee - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501259204/UPHO.380335040.V800/Taman-Century-Tamans-Century%E2%80%99s-Taman-Century-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501259204/UPHO.380335040.V800/Taman-Century-Tamans-Century%E2%80%99s-Taman-Century-Malaysia.jpg "Residential Land untuk Disewa di Taman Century, Johor Bahru oleh T.Y Lee - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Residential Land for rent
- Disenaraikan pada 5 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501259204
- 645 sqft luas tanah
- RM 4.88 psf (tanah)
- Pegangan bebas
- Hak milik induk
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Taman Century Tamans Century’s

> Charming Unit at Space Residency

热门单位，租一间少一间<br /><br />For Rent<br />Space Residency at<br />Taman Century, Johor Bahru<br />(Next to KSL City Mall)<br /><br />Built up 645 sqft<br />1+1 bedrooms, 2 bathrooms<br />High Floor<br />Fully furnished<br />Intermediate lot<br />One Carpark<br />Walking distance to shop<br />Asking rental RM3150<br /><br />For more details,<br />Pls contact Ms. T.Y Lee<br />

## Ejen Hartanah

![T.Y Lee](https://cdn.pgimgs.com/hive-ui/static/v0.2.68/images/agent-profile-picture-default.svg)

- **Nama**: T.Y Lee
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/t-y-lee-3304613/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/t-y-lee-3304613/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi Residential Land?

Harga sewaan bagi Residential Land ialah RM 3,150 /mo.

#### Dimanakah lokasi tempat ini?

Taman Century, Johor Bahru, Johor.

#### Berapakah keluasan tanah bagi Residential Land ini?

645 sqft.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Freehold.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)