# Grace Residence, Jelutong

| PROPERTY OVERVIEW       |                                    |
| ----------------------- | ---------------------------------- |
| **Title**               | Grace Residence, Jelutong          |
| **Address**             | Jelutong, Penang, Jelutong, Penang |
| **Price**               | RM 3,000 /bulan                    |
| **Is Verified Listing** | No                                 |
| **BT**                  | 3+1                                |
| **BM**                  | 3                                  |
| **kps**                 | 1,646                              |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Penang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-penang-5qvq6 "Penang")
- [Jelutong](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-jelutong-dwbmk "Jelutong")
- [Kondominium](https://www.iproperty.com.my/bm/kondo-disewa/sekitar-jelutong-dwbmk "Kondominium")
- **rent-501372089**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682152.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682152.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682155.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682155.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682158.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682158.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682154.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682154.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682157.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682157.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682160.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682160.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682162.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682162.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682153.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682153.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682151.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682151.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682149.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501372089/UPHO.381682149.V800/Grace-Residence-Jelutong-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Grace Residence oleh Jayden Yeap - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kondominium untuk disewa
- Kelengkapan penuh
- Disiapkan pada 2018
- 1 tahun sewa
- Disenaraikan pada 20 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501372089
- 1,646 kps luas pelan lantai
- RM 1.82 psf (lantai)
- Pegangan bebas
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Nova Mulia Development Sdn Bhd
- 378 Jumlah unit

## Tentang Grace Residence

> For Rent: Grace Residence in Jelutong, Penang Island

Grace Residence Jelutong Penang Island<br />!!For Rent!!<br /><br />Rental: RM 3000 *Negotiable<br />Build Up: 1646sqft<br />Bedroom: 3+1<br />Bathroom: 3<br />Renovation: Yes<br />Furniture: Fully<br /><br />Jayden Yeap
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
          </span>
        <br /><br />Limited units available.<br />Reach out to Jayden Yeap at
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         to arrange a viewing.<br /><br />Banker & Lawyer Services Available (One Stop Solution)

- Jakuzi
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kolam renang
- Mandi wap
- Sauna
- Taman permainan

## Ejen Hartanah

![Jayden Yeap](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/qupfbf7b0536-6c07-4af1-8005-8ea627f8815f_854x854.jpeg)

- **Nama**: Jayden Yeap
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jayden-yeap-2780976/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jayden-yeap-2780976/#Agent-RightSideProfile)