# Cantonment Exchange CX, Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                          |
| ----------------------- | ---------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Cantonment Exchange CX, Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh                        |
| **Address**             | Jalan Ipoh Off Jalan Cenderuh 1, Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 4,500 /bulan                                                                          |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                       |
| **kps**                 | 2,300                                                                                    |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Jalan Ipoh](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-jalan-ipoh-28ruu "Jalan Ipoh")
- [Pejabat](https://www.iproperty.com.my/bm/pejabat-disewa/sekitar-jalan-ipoh-28ruu "Pejabat")
- **rent-108483580**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pejabat untuk Disewa di Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh oleh Tom Ip - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-n7rn8270936c-271f-4bf9-8f82-a08992512b58_864x1156.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-n7rn8270936c-271f-4bf9-8f82-a08992512b58_864x1156.png "Pejabat untuk Disewa di Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh oleh Tom Ip - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh oleh Tom Ip - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-fnjdc6431068-1480-4711-9016-f9f09a574dc1_866x1152.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-fnjdc6431068-1480-4711-9016-f9f09a574dc1_866x1152.png "Pejabat untuk Disewa di Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh oleh Tom Ip - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh oleh Tom Ip - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-r00gd34caee1-5dbe-4753-8044-fffcf51770a7_1153x865.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-r00gd34caee1-5dbe-4753-8044-fffcf51770a7_1153x865.png "Pejabat untuk Disewa di Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh oleh Tom Ip - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh oleh Tom Ip - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-873248c7b443-60a4-46c7-adcc-2c41cc3b3bbb_894x1118.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-873248c7b443-60a4-46c7-adcc-2c41cc3b3bbb_894x1118.png "Pejabat untuk Disewa di Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh oleh Tom Ip - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pejabat untuk disewa
- Disiapkan pada 2015
- Disenaraikan pada 19 Apr 2026
- ID penyenaraian - 108483580
- 2,300 kps luas pelan lantai
- RM 1.96 psf (lantai)
- Pegangan bebas
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh SBC Corporation Berhad

## Tentang Cantonment Exchange CX

> Corner Lot Office For Rent at Jalan Ipoh, Kuala Lumpur

Corner Lot Office For Rent at Jalan Ipoh<br /><br />- 2300sf<br />- With Lift<br />- Unfurnished<br />- Corner<br />- Facing main road<br />- 5 minutes walking distance to MRT station<br /><br />Contact Tom
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="+6*****"
            masked-value="+6*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         for viewing appointment

## Kemudahan bersama

- Kawalan keselamatan 24 jam
- Tempat letak kereta berbumbung

## Ejen Hartanah

![Tom Ip](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/p9emc4705898-0175-490d-87e5-9927a7befb59_3211x3211.jpeg)

- **Nama**: Tom Ip
- **Agensi**: BIG PLUS PROPERTIES SDN. BHD.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/tom-ip-944726/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/tom-ip-944726/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 4,500 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Ipoh Off Jalan Cenderuh 1, Batu 4, Cantonment Jalan Ipoh, Jalan Ipoh, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 2,300 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)